Дешеві квитки - міф чи реальність? Як їх купити? Які можуть бути підводні камені? Чи варто користуватися послугами сайту - агрегатора або краще шукати самостійно?
Я розповім вам про 8 перевірених способів, як можна дешево купити квитки.
Бронюємо заздалегідь
Чи варто говорити про те, що всі хочуть бути впевненим у своєму майбутньому? Авіакомпанії не виняток. Саме тому дешеві квитки можна купити приблизно за 3 - 6 місяців до вильоту. Тому якщо у вас є конкретні дати, які ви хочете провести поза домом - вперед!
Наприклад, я купила квитки Жуляни - Таллінн за 1800 грн туди - назад із багажем на двох. Купувала я їх в серпні. Виліт був на мій День народження в кінці листопада. Зараз такий квиток коштує 3828 грн на одного без валізи.
Вступаємо в дисконт-програми
Багато авіа-компаній пропонують бонусні програми і дисконт - клуби, вступивши в які ви отримуєте знижку.
Наприклад, у компанії Wizz air є дисконт-клуби, вступивши в які ви отримаєте не тільки доступ до дешевих квитків, а й пристойні знижки на послуги. Ціна такого задоволення 1140 грн на двох, а груповий (максимум 5 попутників) вже обійдеться в 2300 гривень. Скажу чесно, що це дуже вигідно, якщо ви літаєте хоча б 2 рази на рік.
У деяких авіакомпаній, таких як МАУ, наприклад, є бонусні милі. Кожен раз, коли ви купуєте у них квиток, ви отримуєте бонуси. Потім ви можете розрахуватися ними за квиток. У підсумку ви отримаєте дешевий авіаквиток навіть у такій не дешевою компанії, як МАУ.
Граємо з датами і часом вильоту
На певні дати квитки апріорі дешевше. Наприклад, вильоти 1 січня коштують % на 25 - 30 менше, ніж 2 січня. Це ж стосується і Різдва, Великодня та інших свят.
Ще нічні вильоти та вильоти рано вранці або пізно ввечері завжди дешевші. Тому що не кожен захоче приїхати в аеропорт в 4 ранку або вилітати о 12 ночі. Вильоти у вівторок і середу будуть дешевше, ніж у п'ятницю або на вихідних.
А ще дешеві квитки можна купити в низький сезон. Якщо вас цікавить екскурсійна програма, а не пляж, то вам саме час в Італію, Іспанію і Грецію. Влітку ж реально дешево злітати в екзотику, там якраз починається сезон дощів.
Шукаємо дешеві квитки з пересадками
Пересадки - це вигідно. Адже з іншої країни авіаперельоти можуть бути в рази дешевше. Наприклад, із Польщі полетіти в Париж можна всього за 650 гривень, а до Польщі з України найдешевший квиток може коштувати близько 400 грн.
Звичайно, пересадки більш затратні за часом і не завжди зручні. Особливо, якщо вам потрібно отримувати і знову реєструвати багаж. Однак, це все з лишком окупається цінами на авіаперельоти.
УВАГА! Якщо у вас немає візи Великобританії або Ірландії і ви не мандруєте в Америку, Нову Зеландію, Канаду або Австралію, то вам не варто брати квитки з пересадкою в аеропортах Англії. Інакше вас просто не пустять на літак і ваші квитки і бронь готелю кануть в небуття. Або оформляйте транзитну візу, але тоді сенс дешевих квитків втрачається.
Користуємося послугами сайтів - агрегаторів
Таких сайтів зараз стало досить багато. Найвідоміші, мабуть, SkyScanner, Tripmydream, Aviasales, Anywayanyday, Kiwi. Суть їх роботи проста - згенерувати під ваш запит квитки за приємними цінами.
Правда і тут є ложка дьогтю. Наприклад, сайт Tripmydream видає квитки за цінами дисконт-клубу Wizz air. Потім перенаправляє вас на сайт авіакомпанії. Ось тільки купити квитки за цією ціною ви не зможете, тому що ви не є членом дисконт-клубу Wizz air. Прикро, правда?
А агрегатор Kiwi дуже часто пропонує стикування через аеропорти Лондона, замовчуючи при цьому, що для пересадки клієнту потрібна буде віза.
Включаємо режим Incognito
Зараз усі продавці в мережі аналізують вас і ваші запити. Наприклад, ви шукаєте квитки в Париж, знаходите їх за 3000 і купуєте. Наступного разу при такому ж пошуку вам будуть пропонуватися квитки за аналогічною ціною, навіть якщо вони будуть дешевше. А ще аналізується країна, з якої ви шукаєте дешеві квитки. Аналізуються навіть гаджети, з яких ви ведете пошук. І на підставі цього оцінюється ваша платоспроможність. Чим вона вища, тим дорожче для вас будуть ціни на ті чи інші товари та послуги.
Щоб перейти в режим Incognito потрібно натиснути комбінацію клавіш Ctr + Shift + N.
Погоджуємося на базовий тариф
Зазвичай при купівлі квитка вам пропонують ще різні додаткові опції. Наприклад, заздалегідь вибрати собі місця, оплатити багаж або застрахуватися від перенесення або скасування рейсу. Але наша мета - дешеві квитки. Тому від більшості таких пропозицій сміливо відмовляйтесь.
До речі, якщо ви мандруєте з дитиною, то вас просто зобов'язані посадити поруч із нею. Багаж можна замінити валізою до 10 кг, який дозволять взяти на борт літака. Це коштує дешевше, ніж зареєстрований багаж. При поїздці на тиждень вам і такого обсягу буде достатньо.
Купуємо квитки безпосередньо в авіакомпанії
Як не крути, а будь-який посередник хоче заробити. Тому дешеві квитки найвигідніше шукати безпосередньо у того, хто їх продає.
По - перше, ви отримаєте підтримку call - центру. По-друге, при покупці на сайті компанії у вас не буде ніяких прихованих платежів. По - третє, не забуваємо про бонуси, які вам нарахують.
Ось такими хитрощами я і користуюся, щоб купувати дешеві квитки.Сподіваюся, що мої поради стануть вам у пригоді.
Ось за які ціни можна придбати дешеві квитки у: