Держекоінспекція звітує про співпрацю з громадянами

14 березня 2014, 21:09

 З початку місяця на Черкащині разом з державними та громадськими інспекторами з охорони навколишнього природного середовища Держекоінспекції у Черкаській області, представниками громадських формувань та активістами самооборони проводяться спільні перевірки та рейди щодо виявлення фактів порушення норм природоохоронного законодавства, інформує прес-служба відомства.

Особливу увагу Держекоінспекція у Черкаській області приділяє попередженню та виявленню фактів браконьєрства, зокрема на території заказника загальнодержавного значення "Липівський". Так, з початку березня 2014 року завдяки спільним діям державних інспекторів з охорони навколишнього природного середовища та представникам громадських формувань по фактам порушення встановленого режиму вищевказаного заказника складено 9 протоколів за ст. 91 КУпАП. Дані адміністративних справ передані до суду.

Колектив Державної екологічної інспекції у Черкаській області висловлює щиру подяку активним і небайдужим громадянам за розуміння необхідності спільних дій та сподівається на подальшу співпрацю.

 

Вгору