Депутати просять ВР встановити мораторій на відключення світла

26 грудня 2014, 15:25

1

Сьогодні на 65 сесії Уманської міської ради депутатами було прийнято рішення про направлення Звернення до Верховної Ради України щодо щодо встановлення мораторію на тимчасові відключення електроенергії населенню України.

Звернення
до Верховної Ради України
щодо встановлення мораторію на тимчасові відключення
електроенергії населенню України

Питання відключення електроенергії викликає велику напругу в громади міста Умань та може призвести до соціального вибуху. Ситуація стає критичною. Люди скаржаться на те, що псується побутова техніка, зупиняються ліфти, не має можливості здійснити повноцінне опалення в будинках та квартирах, спланувати час приготування їжі тощо. Зупиняється виробництво, зокрема, з неперервним циклом та виходить з ладу обладнання комунальних підприємств.
З метою забезпечення стабільної життєдіяльності міста, прав громадян на гідні умови життя, зміцнення правової держави та запобігання громадського напруження, просимо Верховну Раду України встановити мораторій на відключення соціально важливих закладів: охорони здоров’я, освіти, установ соціальної сфери, суб’єктів господарювання, предметом діяльності, яких є надання житлово-комунальних послуг.

Громада міста розуміє, що проблема дефіциту електроенергії є і її не можливо вирішити найближчим часом. Обмеження електроспоживання відбувається щодня на один і той же обсяг – 15 МВт в м. Умань та Уманському районі.

Тому також пропонуємо аби відключення конкретного споживача тривало не більше 2-х годин на добу. І, що найголовніше – в один і той же час.

Графіки таких відключень будуть доведені до підприємств, установ, організацій та населення міста, що дозволить спланувати робочий день.

Депутати Уманської міської ради VІ скликання

За інформацією виконкому Уманської міської ради

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору