Депутати перейменували черкаський драмтеатр

17 вересня 2016, 09:02

2_thumb[5]

Черкаська обласна рада змінила найменування “Черкаського академічного обласного музично-драматичного театру Черкаської обласної ради” на Комунальний заклад “Черкаського академічного обласного музично-драматичного театру Черкаської обласної ради”, пише "Інфоміст".

Також на сесії депутати здійснили косметичні перейменування “Черкаського академічного обласного театру ляльок Черкаської обласної ради” та “Аеропорту Черкаси”.

Подібні зміни зумовлені наказом Міністерства юстиції України “Про затвердження Вимог до написання найменування юридичної особи, її відокремленого підрозділу, громадського формування, що не має статусу юридичної особи, крім організації профспілки”.

Поділитись

Коментарі

Олена сказав:

Якби це перейменування суттево вплинуло на швидкicть та якiссть ремонту, було б чудово! Але пишу та не вiрю, що це знущання над черкащанами, а особливо над акторами театру, колись закiнчиться…За той час, як театр пiдпалили, Бородай вже добудовуе третю секцiю свого “деробла”…Стоiть у центрi мiста отой “похмурий”, темний та пригнiчуючий “шедевр”-“доступне житло для бiдних украiнцiв”—

Вгору