Депутати перехвилювалися і пішли на незаплановану перерву

18 лютого 2014, 12:09

Депутати через годину роботи на черговому засіданні сесії міської ради вирішили зробити собі перерву. Причиною цього стала реакція голови правління Громадської ради Черкас Івана Сухарькова на те, що більшістю голосів депутатів йому не дали слово. Депутати обурилися виявленню такої неповаги до справжніх представників народу і змусили Сухарькова покинути зал засідань.

- Ми не розуміємо як наші депутати можуть знаходити розуміння з черкасцями. Ми передаємо 26 тисяч підписів, які зібрали мешканці нашого міста (підписи, зібрані серед черкасців для проведення громадських слухань - ред.), - зазначив голова правління Громадської ради Черкас.

Дві коробки з підписами представники Сухарькова поставили на стіл перед в. о. міського голови Віктором Білоусовим. На що депутати сказали, щоб ці підписи несли не на сесію, а до канцелярії. Також Віктор Білоусов звернувся до Сухарькова з проханням надати йому протокол громадських слухань, які минулого тижня проходили у Будинку культури ім. Кулика.

- По-перше, дайте оригінали підписів та виправіть факт фальсифікації, який ви зробили в протоколі. Останнім реченням у резолюції Ви пишете про виділення з міського бюджету коштів на придбання нових тролейбусів для Черкас. Про це мова не йшла, - заявив Білоусов.

Також він попросив надати йому аудіозапис слухань.

- Аудіозапис вівся? Я вибачуся перед вами, якщо це не фальсифікація, - запевнив в. о. міського голови.

Поведінка Сухарькова на сесії обурила окремих депутатів міськради, зокрема, Валерія Воротника і Володимира Мамалигу, які почали звинувачувати голову "Громадської ради" у зриві сесії та передачі зфальсифікованих підписів. Проводжали його із зали криками "Ганьба" та оплесками.

- Шановний головуючи, ми потребуємо до себе поваги, а те що зараз було - це неповага. Якщо і надалі буде така демонстративна неповага до депутатського корпусу, яких дійсно обирала громада міста... Прийшов якийсь самозванець, який називає себе представником громади, сфальшував 26 тисяч підписів, і, ми маємо це приймати за правду, - обурився Воротник.

Опісля Віктор Білоусов дав доручення зробити технічну можливість виключати мікрофон, коли до нього підходять ті, кому слово не надавали.

 

Поділитись

Коментарі

Вгору