Депутати не дали грошей на GPS для тролейбусів

08 листопада 2015, 16:04

1a212aa719_214456

Черкаська міська рада відклала питання створення Центру управління дорожнього руху, знявши з цієї потреби 150 тисяч гривень.

Виступаючи біля трибуни, директор департаменту житлово-комунального комплексу Андрій Наумчук зазначив, що на цю потребу потрібно 600 тисяч гривень. За ці кошти можна було б обладнати тролейбуси ами, а також закупити комп’ютерне обладнання. Він також повідомив, що на сьогодні GPS-навігатори встановлено лише на двох тролейбусах, де вони працюють у тестовому режимі.

- Встановлювати на третині тролейбусів навігатори недоцільно, тому треба або збільшити фінансування, або перенести на наступний рік, – пояснював Наумчук.

Депутати натомість обурювались його бездіяльності. Так, за словами депутата Ольги Колісник, комісія просила Наумчука визначити варіант, як обладнати транспорт навігаторами. І не лише тролейбуси, а й маршрутки. Причому останні, на думку депутатів, мають встановлюватись за рахунок перевізників. Зрештою, депутати ухвалили рішення зняти кошти з цього видатку, перенісши створення центру на наступний рік.

Джерело: infomist.ck.ua

Поділитись

Коментарі

Вгору