Депутати міськради просять міліцію покарати власників собак, які напали на черкащанку

23 квітня 2015, 12:03

a4cd28d67a388a90d27568a07a2f27e2_L

Щойно депутат Черкаської міської ради від Партії вільних демократів Микола Бондаренко зачитав своє звернення до начальника УМВС України Владислава Пустовара, інформує Вечірка.

- Минулого тижня сталася жахлива подія – собаки напали на черкащанку, яка ішла повз Дитячий парк. Тварини неодноразово перелазили через паркан на територію нашого парку, тому сьогодні КП «Дирекція парків» посилила охорону. Але це не вирішує ситуації. Наскільки мені відомо, подібні випадки з цими тваринами траплялися вже п’ять разів. Якщо власники не понесуть покарання, а тварини залишаться у центрі міста, то ситуація обов’язково повториться. Тому я прошу правоохоронні органи вжити всіх відповідних заходів, - звернувся до своїх колег Микола Бондаренко.

Депутати підтримали його звернення 48 голосами.

Однак Бондаренко був не єдиним, кого стурбувала ця ситуація. Депутат міської ради Інна Кукуленко-Лук’янець взагалі просить переглянути правила утримання тварин у нашому місті. Зокрема, вона говорить, що у правилах утримання тварин на території Черкас узагалі відсутні будь-які пункти, які стосуються утримання тварин бійцівських порід.

- Це положення більше захищає тварин, ніж людей. Тому я прошу створити робочу групу, у яку б увійшли депутати, юрист та професійний технолог і розробити ці правила. Взагалі заборонити розміщення розплідників на території міста, це небезпечні бійці тварини, їм нема чого робити у населеному пункті. Ми не можемо навіть сьогодні зобов’язати власників оплатити лікування цієї жінки. Те покарання, яке вони понесли у розмірі 100 гривень, не відповідає ні моральним, ні психічним та фізичним травмам, яких було завдано жінці, - зауважила депутат.

Нагадаємо, Інна Куркуленко-Лук’янець через соціальну мережу розпочала збір коштів на лікування постраждалої. На сесії вона попросила депутатів також підтримати жінку, виділивши кошти зі своїх депутатських фондів.

Депутати підтримали її звернення і відповідну комісію буде створено.

Поділитись

Коментарі

Вгору