Депутату сільської ради на Черкащині загрожує кримінальна відповідальність за не зазначене у декларації авто

10 липня 2017, 14:09

Золотоніською місцевою прокуратурою постійно аналізується стан дотримання вимог законодавства про запобігання корупції у діяльності органів державної влади та місцевого самоврядування на території Золотоніського району.

За результатами вжитих заходів було встановлено, що депутат однієї із сільських рад Золотоніського району під час заповнення декларації за 2016 рік умисно не вказав та жодним чином не відобразив факт придбання автомобіля „Mercedes-benz” вартістю 553 598 грн.

У зв’язку з наведеним Золотоніською місцевою прокуратурою за вказаним фактом внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за однак ми кримінального правопорушення, передбаченого  ст. 366-1 КК України, а саме декларування недостовірної інформації.

Досудове розслідування триває, депутату загрожує покарання у вигляді штрафу від двох тисяч п’ятисот до трьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або позбавленням волі на строк до двох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

За повідомленням прокурора Золотоніської місцевої прокуратури  К. Сапейко

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору