Депутатка облради організувала онлайн-хаб для допомоги армії

15 червня 2022, 20:00

Депутатка Черкаської обласної ради Наталія Кравцова змогла об'єднати волонтерів, підприємців та представників влади для допомоги армії. Вона створила справжній онлайн-хаб, в якому постійно збирають кошти та купують усе необхідне для наших хоробрих захисників.

- Запитів на допомогу багато. Хтось звертається офіційно листом, хтось у телефонному режимі. Намагаємося виконати всі замовлення. Нещодавно разом з партнерами для наших військових придбали тепловізори, кілька дронів, два автомобілі. Це вартісні покупки. Лише один дрон коштує близько 140 тис. грн, – розповідає Наталія Кравцова.

Вона наголошує, що зараз дуже важливо працювати злагоджено, адже від нашої співпраці в тилу залежить чиєсь життя на передовій.

- В Україні маневрова війна, тож маємо діяти швидко і, дякуючи партнерам та небайдужим громадянам, нам це вдається. Буває так, що збір коштів на вартісне обладнання триває всього кілька днів. Це неймовірно і дає наснаги працювати далі, - розповідає депутатка і додає, що в роботі хабу неабияк допомагають колеги з обласної та міської ради, приватні,  та комунальні підприємства області, а також всеукраїнські фонди та іноземні компанії з Німеччини та Ізраїлю.

За інформацією пресслужби Черкаської облради

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору