Депутат просить своїх колег допомогти підприємству “Уманьхліб”

03 лютого 2014, 18:21

 

Чергова сесія міської ради розпочалася зі скандалу. Обурені працівники «Уманьхлібу» вперше прийшли просити захисту в депутатів Уманської міської ради від депутата Максима Полякова. Олександр Цебрій став на бік людей та закрикав своїх колег допомогти та створити комісію, яка розбереться з цим питанням, інформує "Вечірня Умань".

За словами керівника підприємства ЗАТ ТК «Уманьхліб» Олександри Бевз, Максим Поляков своїми шахрайськими діями довів підприємство до банкрутства. Працівники в розпачі, тому звернулися до депутатів.

- Сьогодні в такий не простий для всієї України час, коли в громадян все, що пов’язане з владою, політикою та депутатами, викликає більше негативу ніж позитиву. Ми, як представники громади, не можемо бути осторонь цієї проблеми, - говорить депутат Уманської міської ради Олександр Цебрій. - Це вперше, коли колектив підприємства звернувся до депутатів Уманської міської ради з проханням захистити їх від дій свого колеги-депутата. Тому, я вніс пропозицію створити спеціальну комісію, з метою детального розгляду цієї справи, заслухати всі сторони, вивчити документи, щоб не було ніяких звинувачень стосовно однобокого підходу, залучимо всіх керівників фракцій, які представляють різні політичні сили. Ми повинні в першу чергу захистити колектив стратегічного для міста Умань підприємства та довести уманчанам, що для депутатів міста Умань закон для всіх один.

Поділитись

Коментарі

Вгору