Депутат кілька годин “пітнів” біля пам’ятника Горькому

18 квітня 2014, 12:54

Депутат Черкаської міської ради Андрій Більда витратив кілька годин, щоб очистити памятник Горькому та ще кілька будівель на території гімназії №9 від графіті.

Про це Андрій Більда написав у Facebook.

"Упевнений, що графіті, яким би воно охайним, чистим та гарним не було, псує вигляд міста. Особливо неприємно, коли графіті залишають навіть не на парканах, а на пам'ятниках чи будівлях. Багато років «воюю» з цим явищем. Прикро, але такі вуличні «художники», мабуть, не розуміють, що для написання якогось слова або символа їм потрібно буквально кілька секунд і балончик з фарбою. А щоб вивести графіті – необхідні спеціальні засоби і кілька годин роботи. Але навіть при такому наборі це не завжди вдається.

Сьогодні вирішив очистити памятник Горькому, який розташований на перехресті вулиць Горького-Орджонікідзе, від різних написів. Спочатку обробляв пофарбовані місця розчинником, потім «зчісував» верхній шар «болгаркою» та шліфувальним кругом. Витратив кілька годин. Пам'ятник і гранітні стінки навколо нього стали значно чистішими, але, на жаль, повністю вивести написи так і не вдалося. Також очистили від графіті будівлю колишньої теплиці на території гімназії № 9 та господарську споруду, яка розташована поряд із дитячим майданчиком у дворі будинку Орджонікідзе, 46".

Поділитись

Коментарі

Вгору