Департаменти Черкаського міськвиконкому неспроможні використовувати бюджетні кошти

13 лютого 2015, 19:48

383431064

Питання раціональності використання бюджетних коштів підняв член ГО «Самооборона Майдану Черкаської області», представник Координаційної ради сил Майдану Черкащини, член виконкому Черкаської міськради на громадських засадах Іван Києнко. Звіт про використання міського бюджету за минулий рік заслуховували на сьогоднішньому засіданні виконкому Черкаської міської ради.

- 124 мільйони гривень із бюджету розвитку залишилось невикористаними. Тим часом у Черкас валютний кредит, який взяло підприємство «Теплокомуненерго». За цей час гривня знецінилась, і ми вже по кредиту у гривнях винні втричі більше. Поки гривня знецінювалась – треба було щось робити, використовувати ці кошти, – обурився Іван Києнко.

Натомість директор Департаменту фінансової політики Наталія Джуган пояснила, що по процедурі кредит «Теплокомуненерго» погасити з міського бюджету неможливо, а казна «стояла» по всій країні. Однак міський голова запевнив, що це не зовсім так.

– 123 мільйони гривень із бюджету розвитку не було використано. З них – 12 мільйонів гривень було використано, але не було проплачено, на 32 мільйони гривень було укладено угоди. На інші кошти керівники департаментів навіть не провели тендери за рік. Це тупо недопрацювання наших розпорядників коштів, – сказав Сергій Одарич.

Представники громадськості, які були присутні в залі, почали нарікати, мовляв, навіщо директори департаментів, які за рік неспроможні нічого зробити на 80 мільйонів гривень. Крім того, ці чиновники – із минулої влади. На що директор Департаменту архітектури, містобудування та інспектування Артур Савін почав захищатися сам і захищати свого колегу – директора Департаменту житлово-комунального комплексу Андрій Наумчука: мовляв, представники громадських організацій вміють тільки розказувати. Натомість міський голова Сергій Одарич зауважив, що чиновника можна притягнути до відповідальності, якщо він щось робить, а якщо він нічого не робить, то не можна.

За інформацією Координаційної ради сил Майдану Черкащини

Коментарі

Вгору