Демонтували, а нову не поставили: у Черкасах на одному з перехресть досі немає зупинки (відео)

10 квітня 2019, 21:24

Демонтували, а нову не поставили: у Черкасах на одному з перехресть вулиць досі немає зупинки (відео)

Зупинку демонтували, а нову не поставили. На перехресті вулиць Казбетської та бульвару Шевченка із 2016 року не облаштовано зупинку громадського транспорту. Територію засипали щебенем, і на цьому монтаж зупинили, про це йдеться у сюжеті "UA: Черкаси".

Черкасець Андрій Дем'яненко щодня користується пасажирським транспортом. Від'їжджає від зупинки Казбетська. Каже, до 2016 року тут була стара конструкція, потім її демонтували.

- Ніхто нічого не робив. Убрали, а була така гарна зупинка. А нову не зробили. Коли дощ іде, то немає де сховатися. Та й присісти немає як, а стояти та чекати на автобус чи тролейбус - не зручно, - розповідає чоловік.

Андрій Дем'яненко звертався до міської ради з проханням відновити демонтовану споруду. На його звернення не відреагували.

- Мені сказали, що в 2018 році включать у план. Але досі нічого не робиться, - каже чоловік.

Вартість встановлення однієї зупинки від семи ста до ста тисяч гривень. Начальник управління вуличної інфраструктури Сергій Отрешко говорить, цьогоріч кошти закладені в бюджет. Роботи будуть виконувати поступово до кінця 2019 року.

Детальніше - у сюжеті.

Читайте такожЧеркаські чиновники заборонили встановлювати у місті близько 20 нових кіосків.

Ольга сказав:

А біля ТЦ “Транзит”? Демонтували та й пішли, а люди сидять на бетонних плитах. Та й на Площі 700-річчя – це не зупинка, а знущання. Ще більше 20 років тому турки компанії Міг поставили, та й стоїть ледь “жива”…Ау, пане мер, проїдьтеся по місту та проінспектуйте усі зупинки, а не тільки на Казбецькій.

Вгору