Даценко вимагає проведення позачергових виборів обласної ради 25 травня

24 лютого 2014, 16:30

Народний депутат Леонід Даценко ("Батьківщина") закликає депутатів Черкаської обласної ради скласти свої повноваження, оголосити про саморозпуск та звернутися до Верховної Ради із вимогою призначити позачергові вибори обласної ради разом із президентськими 25 травня цього року.

Про це він повідомив сьогодні, 24 лютого, під час прес-конференції.

- Черкаська громада ніколи не погодиться, щоб нинішня обласна рада, яка на 80% представлена злочинною Партією регіонів, і депутати від цієї політичної сили, які прислуговували і кривавому тирану Януковичу і цьому маленькому донецькому фюреру Тулубу завтра оголосила себе новою революційною народною радою. Депутати, які вчора благословляли цю донецьку банду на терор проти черкащан, на дерибани бюджету, на свавілля, на, практично, геноцид черкащан, не мають права сьогодні виступати від імені повсталої революційної громади Черкащини, - зазначив нардеп.

Також нардеп зазначив, що проти того, аби опозиціонери в облраді нині взагалі ділили якісь посади, особливо ті, які у опозиційній фракції знаходилися тільки формально, жодним чином не виявляючи свою позицію під час засідань облради та інших публічних акцій. Він наголосив на необхідності повністю переобрати нинішній склад облради.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору