Даценка помітили на з’їзді екс-регіоналів (фото, відео)

08 червня 2015, 10:15

1

Народного депутата VII скликання від партії "Батьківщина" Леоніда Даценка помітили на з’їзді партії "Відродження", до складу якої входять низка регіоналів. На з’їзді делегати обрали нового голову – Віктора Бондаря, нардепа, який у минулому скликанні був у фракції Партії регінів, пише vikka.ua.

На з’їзді Даценко сидить у другому ряду поряд зі своїм прес-секретарем і колегою із сайту "Дзвін" Тетяною Воронцовою.

2

3

Інформація про присутність Даценка викликала резонанс серед черкаського політикуму в соцмережах. У коментарях Тетяна Воронцова заявила, що "Батьківщина" "кинула" Даценка. Крім того вона зазначила, що екс-нардеп на засіданні був у ролі журналіста.

"Він – ЖУРНАЛІСТ. І сьогодні повернувся до роботи в строю. Ви побачите ще багато фото, різних. Може, з Порошенком, Яценюком, Ляшком, не знаю з ким. Куди запросять – ПО РОБОТІ. То що - йому, ще раз кажу, повіситься? Не працювать? Він бачить своє місце, і працює. Чого і вам всім бажаю))))", – написала Воронцова.

4

 

Втім на відео можна побачити, як Даценко голосує, а коли Бондаря обирають головою, дивиться на Тетяну Воронцову й посміхається.

546793

На з'їзді засвітився і ще один нардеп від Черкащини. Екс-регіонал Володимир Зубик також побував на заході "Відродження".

6 7

Поділитись

Коментарі

Вгору