ДАІшники на посту біля Умані організували “конвеєр” хабарів (відео)

19 серпня 2015, 09:02

434655

Співробітники ДАІ Черкаської області організували "конвеєр" хабарів на посту біля Умані.

Про це редакції 368.media повідомив активіст "Дорожнього контролю України" Дмитро Кравчук. 

Громадський активіст майже добу чергував у засідці біля посту ДАІ на виїзді з Умані до Одеси, щоб зафіксувати, як ДАІвці "забезпечують квитками" водіїв.

"Вони працюють цілодобово з перервою з чотирьох до шести ранку. Вночі зупиняють водіїв фур і беруть у них паспорти, в яких гроші. Документи на автомобіль вони навіть не дивляться", – розповів Дмитро Кравчук.

За словами активіста, вранці ДАІшники гальмують водіїв легкових автомобілів і заводять їх на пост ДАІ, а потім відпускають без складання протоколу. Дмитру Кравчуку вдалося зафіксувати, як один із власників іномарки передавав правоохоронцю хабар у 100 гривень за не складання протоколу про адміністративне порушення.

Активіст викликав наряд слідчо-оперативної групи та написав заяву на корупціонерів.

Водночас в управлінні МВС України в Черкаській області заявляють, що проводять службову перевірку щодо факту можливої передачі хабара працівникові ДАІ, оприлюдненому в ЗМІ.

Інформація про подію була внесена до журналу єдиного обліку Уманського райвідділу міліції. Виїздом на місце події, слідчо-оперативна група райвідділу з’ясувала, що до працівників ДАІ підійшло кілька чоловіків, які представилися активістами «Дорожнього контролю України». За їхніми словами, один із власниківавтівки передав правоохоронцю хабар у розмірі 100 гривень за не складання протоколу про адміністративне порушення.

Матеріали по даному факту направлені для перевірки до слідчого відділу обласної прокуратури. Одночасно, відповідно до наказу керівництва УМВС України в Черкаській області, призначено службову перевірку.

Коментарі

Коля сказав:

Так -а ще хірургі руки викручують на операції ст коментаря

Вгору