Дахнівчани скаржаться, що їм важко дихати через багаття

21 березня 2015, 11:23

48073-1u

Черкащанин поскаржився начальнику управління інспектування департаменту архітектури, містобудування та інспектування Черкаської міської ради Олександру Давиденку, що у мікрорайоні "Дахнівка" ігнорують заборону спалювати листя та сміття у дворах.

Про це посадовець повідомив на своїй сторінці у Facebook.

- Прийшло мені отаке приватне повідомлення: "Добрий вечір, Олександре, як можна змінити ситуацію з багаттями. У Дахнівці дихати важко. Багато хто не знає, що це заборонено. Як поінформувати про цю заборону людей і як реагувати на багаття? Кому телефонувати. Чому б не зробити рейд - декілька штрафів і чутки підуть. Можливо, по місцевому телебаченню чи радіо повідомляти?", - зазначив Давиденко.

За його словами, до інспекції надходить багато скарг через ігнорування містянами цієї заборони. Вирішити цю проблему можна, якщо видати органам комітетів самоорганізації населення посвідчення інспекторів та надати право складати адмінпротоколи.

- Ми висвітлювали це питання на сайті міської ради, але сайт читає дуже мало людей. Потрапити на місцеве телебачення складно. Треба чекати що колись запросять. Палять багаття люди в основному ввечері, після роботи, на вихідних. Скарг багато. Інспекція не може реагувати адекватно на всі, - повідомив начальник управління.

 

Коментарі

Вгору