Чим насправді займаються черкаські нардепи в парламенті та на окрузі

28 квітня 2016, 12:29

13115316_602571319911549_167320923_n

"ГМ "ОПОРА" представила результати моніторингу діяльності черкаських нардепів мажоритарників за березень цього року. Аналіз діяльності обранців народу відслідковувався за двома напрямками – робота депутатів на окрузі та в парламенті.

Представники ГМ проаналізували законодавчу активність депутатів мажоритарників (кількість постанов, законопроектів та запитів, ініційованих депутатом, зокрема таких, які стосуються проблем його округу; відвідуваність засідань комітетів та пленарних засідань ВРУ, виступи депутата) та активність депутата у його виборчому окрузі (кількість і регулярність роботи громадських приймалень депутата, проведення депутатом особистих прийомів громадян та їхня відповідність дням для роботи з виборцями відповідно до графіку ВРУ, кількість візитів на округ та участь у роботі місцевих органів влади, звітування депутата про свою роботу).

Представники ГМ у рамках цього проекту щомісяця аналізують роботу чотирьох черкаських нардепів-мажоритарників. З результатами моніторингу за березень можна ознайомитись далі.

рудик

Першим у рейтингу серед черкаських нардепів і 13-ий у загальному рейтингу нардепів України йде представник БПП "Солідарність" Сергій Рудик.

рудик1

У лютому Сергій Рудик не пропустив жодного засідання свого комітету та парламенту. Став співавтором трьох законопроектів, що стосувалися загальнонаціональних питань. Також подав два запити Прем’єр-міністру України щодо проблем округу. Зокрема, щодо збільшення фінансування ремонту автомобільних доріг Черкащини у 2016 році. Тричі виступав у Верховній Раді. Часто бував на окрузі. Впродовж місяця здійснив 3 особистих прийоми та низку зустрічей із представниками органів місцевої влади, брав участь у публічних заходах. Вичерпно звітував про свою роботу на сторінці у Фейсбуці, на особистому сайті та під час публічного заходу. Приймальні працюють регулярно.

ПІДСУМКОВА ОЦІНКА (мах-100): 76.9373

МІСЦЕ У РЕЙТИНГУ: 13

яценко

За ним у рейтингу - представник партії "Відродження" Антон Яценко, у загальному рейтингу він посідає аж 75 сходинку.

яценко1

Антон Яценко протягом місяця виступив співавтором одного законопроекту та постанови, які стосувалися загальнонаціональних питань; не подав жодного запиту. Згідно з письмовою реєстрацією був відсутній на двох пленарних засіданнях ВР без поважних причин, а згідно з електронною – на одному. На рахунку депутата – 3 сутнісних виступи у парламенті протягом звітного періоду. Особистих прийомів громадян не проводив. Проте здійснив два масштабні виїзди на округ, провів зустрічі з виборцями в 11 селах. Активно звітує про свою роботу у соціальних мережах, зокрема у Facebook. Публікує свої думки щодо роботи Уманської міської ради, звітує про свою роботу у Верховній раді, анонсує соціальні програми за власної ініціативи, наприклад, запровадження соціальної програми «Безкоштовне оформлення спадщини» або відкриття безкоштовного діагностичного центру тощо".

ПІДСУМКОВА ОЦІНКА (мах-100): 56.6734

МІСЦЕ У РЕЙТИНГУ: 75

петренко

З невеликим відривом від нього - Олег Петренко, який зайняв 80 позицію.

Олег Петренко у березні проявив меншу активність в порівнянні з попереднім місяцем. Виступив співавтором однієї постанови та законопроекту, які стосувалися загальнонаціональних питань, не подав жодного запиту, не виступав. Згідно з письмовою реєстрацією пропустив одне пленарне засідання без поважної на те причини. Згідно з електронною – 4. Провів один прийом виборців у своїй приймальні 10 березня. Відповідно до календарного плану, цей день припадав на роботу в комітетах, комісіях і фракціях. Особливої активності в окрузі не проявляв: взяв участь у одному публічному заході, провів дві зустрічі щодо проблем на окрузі. Про свою роботу звітував частково, у соціальних мережах.

ПІДСУМКОВА ОЦІНКА (мах-100): 52.7211

МІСЦЕ У РЕЙТИНГУ: 80

Довідково: У 2016 р. громадянська мережа ОПОРА здійснює моніторинговий проект у 105 виборчих округах 24 областей  України та міста Київ. Моніторингова кампанія передбачає щомісячний комплексний аналіз діяльності 105 народних депутатів, обраних за мажоритарною складовою, у їхніх округах.

зубик

Замикає четвірку представник "Відродження" Володимир Зубик, який посів 89 місце у загальному рейтингу.

зубик1

У березні депутат-мажоритарник від 195-го округу Володимир Зубик не відзначився жодною активністю на окрузі, не подавав депутатських запитів, не виступав у Раді (варто відзначити, що він не подавав запитів і не виступав від початку каденції) та не провів жодного особистого прийому виборців. У березні пропустив усі (2) засідання свого комітету та майже половину засідань Верховної Ради (згідно з даними письмової реєстрації). Став співавтором одного законопроекту та одного проекту постанови. Про роботу не звітує. Робота приймальні на окрузі задовільна.

ПІДСУМКОВА ОЦІНКА (мах-100): 49.6138

МІСЦЕ У РЕЙТИНГУ: 89

 

 

Коментарі

Вгору