Чигиринцям розкажуть, де знайти кошти на розвиток міста

26 червня 2017, 12:11

3 липня у Чигирині відбудеться зустріч із представниками ГО "Молода Черкащина". Місцевих активістів запрошують поділитися власними ідеями для покращення середовища рідного міста, пише "ГромЧЕ".

Така зустріч пройде у рамках Проекту "Київський Діалог" за підтримки Міністерства Закордонних Справ Федеративної Республіки Німеччина. ГО "Молода Черкащина" запрошує громадські організації та благодійні фонди Львівської, Волинської, Рівненської, Івано-Франківської, Одеської, Миколаївської, Черкаської, Дніпропетровської, Харківської та підконтрольних Україні територій Донецької та Луганської області до участі в конкурсі міні-грантів.

- Тематика проектів має бути спрямована на міський розвиток, важливість конкретної проблеми для місцевої громади / регіону має бути обґрунтованою. Проект повинен чітко та реалістично зазначати, яким чином він спроможеться вплинути на розв’язання зазначеної проблеми, – наголошують активісти ГО "Молода Черкащина".

Метою конкурсу стало сприяння соціальній згуртованості, взаєморозумінню у громаді, покращенню міського середовища та розв’язанню конкретних проблем місцевих громад. Деталі та умови участі за посиланням тут.  Заявки приймаються до 17 липня 2017 року включно. Для цього треба заповнити аплікаційну форму та форму бюджету.

Чигиринських активістів представники ГО "Молода Черкащина" чекатимуть 3 липня, о 13:00 у шинку "Посольський".

Коментарі

Вгору