Чигиринські ліси увійшли до п‘ятірки найквітучіших місць України

28 лютого 2017, 13:55

Фото: Влад Тимошенко

На порозі весна. Це – саме та пора, коли варто вирушати в мандрівку за новими враженнями. Видання «Український контент» підготувало добірку місць, яка переконує, що українська весна – прекрасна. До цих ТОП-5 увійшли і чигиринські ліси зі своєю відомою галявиною підсніжників, пише "ГромЧе".

Шафрани у селі Колочава (Закарпатська область)

Фото: Оксана Ващук.

Цілі галявини крокусів розквітають тут як тільки сходить сніг. Побачити шафранові поля сюди поспішають фотографи і звичайні туристи, адже ефект дійсно надзвичайний! Цвітіння крокусів припадає на березень.

Підсніжники в Холодному Яру (Черкаська область)

Фото: Mykola Меyta

У Чигиринському районі Черкащини можна побачити єдину у світі популяцію підсніжника складчастого, що зростає та квітне на  рівнині. Зазвичай ці квіти зустрічаються в гірських масивах Криму, Кавказу, Румунії. Цвітіння розпочинається з початку березня і приваблює не лише туристів, але й браконьєрів, тож квіти тут ретельно охороняють.

Сакури в Ужгороді

Фото: Олександр Науменко

Наприкінці квітня Ужгород «вибухає» цвітом японської вишні. Побачити таку красу можна лише в Японії, декількох штатах США та на Закарпатті. Цвітіння триває 2-3 тижні і в цей період до міста приїздять сотні туристів. Найпишніше сакура квітне на алеї вздовж річки Уж, на Православній та Київській набережнихТюльпани в Лужанах

Тюльпани в Лужанах (Чернівецька область)

Фото: “Я люблю Чернівці”

Це село Чернівецької області стало знаменитим завдяки величезним тюльпановим полям! Тут місцевий фермер вирощує близько 60-ти сортів цих яскравих весняних квітів. Цвітіння розпочинається наприкінці квітня.

Нарциси в урочищі Кіреші (Закарпатська область)

Фото: ingoda_kathrin

Напевно, одне з найбільш відомих місць масового весняного цвітіння квітів в Україні – Долина нарцисів. Ця краса квітує за чотири кілометри від містечка Хуст Закарпатської області. Долина нарцисів знаходиться під захистом ЮНЕСКО і приваблює туристів у травні.

Вгору