Чи отримають черкащани пенсії вчасно?

26 лютого 2014, 14:26

Лідер фракції «Батьківщина» у Верховній Раді Арсеній Яценюк у понеділок заявив, що держава зіштовхнулася з дефіцитом бюджету. Проте в головному управлінні Пенсійного фонду в Черкаській області запевняють, що заборгованостей з виплати пенсій немає, повідомляє "Черкаський край".

Я не хотів би зараз розкривати цифри неймовірного бюджетного дефіциту — не до кінця поточного року, а до кінця поточного місяця. Платити боргові зобов’язання нічим, — сказав Арсеній Яценюк. — Такої економічної катастрофи Україна не знала за всю історію своєї незалежності.

На інформаційний запит в головному управлінні Пенсійного фонду в області повідомили, що станом на 20 лютого профінансовано 77,7% (471,7 млн. грн.) місячної потреби. Заборгованості з виплат немає. Пенсія виплачується щомісяця у строк не пізніше 25 числа того місяця, за який вона нарахована. Коштами, зібраними в області, Черкащина забезпечує себе менше, ніж на половину, решта надходить із Пенсійного фонду України.

А в суботу, 22 лютого, на сайті Кабінету міністрів з’явилися запевнення в.о. міністра мінсоцполітики Наталії Королевської, що пенсійні виплати фінансуються вчасно і станом на 21 лютого на виплату пенсій направлено 18 млрд. 156 млн. грн.

— За оперативною інформацією Пенсійного фонду, на вечір п’ятниці повністю профінансовані пенсійні виплати по 21 лютого включно тим, хто отримує їх у банківських установах, та по 22 лютого тим, хто отримує їх у поштових відділеннях, — сказала в.о. міністра.

За її словами, загалом профінансовано 18 млрд. 156 млн. грн., що становить майже 85,3% від місячної потреби. Загалом же до кінця місяця буде виплачено майже 21,3 млрд. грн. пенсійних виплат.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору