Чи можуть безробітні черкащани автоматично “змінити” центр зайнятості після переїзду?

21 листопада 2019, 18:01

Бувають випадки, коли людина перебуває на обліку у черкаській службі зайнятості, але планує переїхати на постійне місце проживання, наприклад, до столиці.

В таких випадках безробітних в першу чергу цікавить, чи повинні вони самостійно подавати документи у Київський центр зайнятості, чи це зроблять автоматично?

Як пояснили у юридичному відділі обласного центру зайнятості, відповідно до пункту 29 Порядку реєстрації, перереєстрації безробітних та ведення обліку осіб, які шукають роботу, у разі бажання зареєстрованого безробітного здійснювати пошук роботи, отримувати виплату матеріального забезпечення на випадок безробіття та соціальні послуги в іншому центрі зайнятості така особа подає до обраного центру зайнятості відповідну заяву.

З дня подання такої заяви реєстрація у попередньому центрі зайнятості, в якому особа набула статусу безробітного та отримувала соціальні послуги і матеріальне забезпечення, припиняється.

Перереєстрація безробітного в центрі зайнятості, до якого він звернувся, здійснюється на наступний день після подання відповідної заяви.

Поділитись

Коментарі

Вгору