Чорнобаївець врятував 7-річного хлопчика від утоплення

30 січня 2017, 14:15

1485763577_dlya-olesi

Днями на засіданні виконавчого комітету Чорнобаївської селищної ради чорнобаївець Сергій Швиденко отримав заслужену нагороду та щирі слова вдячності. Очільниця громади Алла Мірошниченко вручила йому подяку селищної ради за проявлені мужність та героїзм під час рятування на воді 7-річного Тимура Семеняги.

Прикра пригода трапилася вдень на річці Ірклій, поблизу центру, пише Нова Доба.

Розповідає сам рятівник: «Того дня наче щось змушувало залишитися вдома, хоча повинен був їхати на роботу. Вийшовши на ганок, почув дитячий крик: «Рятуйте, тону!» Схвативши дошку, стрімголов кинувся до води, молячись, щоб дитина не пішла під лід. Знаючи місцевість, підбіг до промоїни, за комір витягнув хлопчика, а той криком: «Собака! Собака!» Ледве витягнув чотирилапого. Добігли до берега всі разом. Знаю, що хлопчик живе у центрі селища, відправив його додому, і лише тоді адреналін в голову вдарив так, що я аж заточився».

Відтепер у Тимура два дні народження, за що і подякувала рятівнику бабуся хлопчика Катерина Михайлівна, яку із Тимуром запросили на засідання. Члени виконавчого комітету також подякували Сергію Швиденку за його сміливий вчинок. А селищний голова обом вручила дарунки та побажала міцного здоров’я.

Вгору