Чому ОСБ плити сьогодні користуються популярністю?

22 вересня 2015, 20:00

osb-2

Розвиток будівельних технологій сьогодні постійно презентує успільству нові матеріали. Так, на зміну вже застарілій фанері і ДСП тепер прийшла ОСБ плита.

Мабуть, у вас виникло запитання: що це таке? За основу цього матеріалу взято довговолокнисту тріску хвойних дерев. Цей матеріал є трехшаровим, а завдяки використанню технології гарячого пресування та спеціального укладання тріски, він має відмінні як механічні, так і фізичні характеристики.
Такі плити відрізняються високою щільністю та мають підвищену стійкість до псування шкідниками та крошіння, а також є вологостійким.

купить_осб_плиту

Особливості ОСБ плит:

Такі плити часто використовують у різних видах будівельних робіт. Їх досить часто використовують у каркасному будівництві будинків, оскільки такий матеріал має відмінні тепловий та звуковий захист; завдяки легкості він не навантажує каркас; не гниє та не схильний до виникнення грибка.

ОСБ плити також застосовують під час обшивки даху та для конструювання покрівельного пирога для пальцевої покрівлі. За допомогою них можна виконувати роботи на підлозі, стелі та стінах. До того ж, такий матеріал застосовують при виробництві багаторазової опалубки, щоб виготовити настінні панелі, перегородки та тимчасові огорожі. З цього можна зробити висновок, що ОСБ плити є досить універсальним та затребуваним будівельним матеріалом.

1419805320_plita-kronopol

Щоб обрати якісні та недорогі ОСБ плити, рекомендуємо відвідати перевірений сайт evtek.com.ua/plity-qsb-osb-osb.html.

Коментарі

Вгору