Чого українцям чекати від 2016 року, – поради астролога

28 грудня 2015, 21:40

1

Уже невдовзі ми відзначатимемо Новий 2016 рік. Яким він буде та чого від нього чекати, поцікавився в астролога Ольги Скрипник сайт vikka.ua.

“2016-ий буде високосним. Такі роки завжди несприятливі, тому що збільшується активність сонця. Це, у свою чергу, спричиняє збурення в атмосфері землі, внаслідок чого виникають такі стихійні лиха, як урагани, землетруси, тайфуни”, – розповідає астролог.

Наступний рік мине під знаком кардинальних змін, однак у політичній ситуації країни позитивних зрушень не варто чекати.

“Зірки у 2016 році будуть розташовані так, що відбуватиметься чимало кардинальних змін у всіх сферах життя, зокрема і в політичній. Однак наступного року дуже сильним буде Марс, який відповідає за війни, а отже затяжна ситуація з Росією ще буде продовжуватися”, – пояснює Ольга Скрипник.

Починати нову справу наступного року теж не рекомендують.

“З точки зору астрології не варто починати будівництво, відкривати власний бізнес, бо його можна легко втратити. Планувати весілля також не бажано. Вважається, що такий союз може бути не довготривалим”, – зазначає астролог.

2016 року очікуватимемо чотири затемнення. Варто утриматися від поспішних рішень у період до і після затемнень.

“У 2016 році буде 4 затемнення: два сонячні та два місячні. Першим завжди іде сонячне затемнення, а потім протягом двох тижнів місячне. Сонячне затемнення впливає на зовнішній прояв людини, тобто на її поведінку у соціумі. Місячне затемнення впливає на внутрішній стан людини, на її емоції, тому у цей період може погіршуватися самопочуття. У цей період знову ж таки не бажано планувати кардинальні зміни у житті, варто зробити паузу на кілька днів до і після затемнення”, – рекомендує астролог.

Наступного року за східним календарем нас чекає рік Червоної або Вогняної мавпи, тож і вдача буде прихильною до знаків зодіаку, які належать до сили вогню.

“У рік Вогняної мавпи знаки зодіаку, які належать до сили вогню (овен, лев, стрілець) матимуть більшу вдачу, ніж інші знаки. Земній стихії (козерог, телець і діва) варто бути більш уважнішими до матеріальної сфери життя. Знаки стихії води (риби, скорпіони, раки) у наступному році сприйматимуть усе емоційніше, реагуватимуть на зовнішні прояви більш вразливіше. У знаків повітряної стихії (водолії, близнюки і терези) у 2016 році виникатиме чимало вагань, однак якщо вони чітко продумуватимуть свої плани та дії, задумане вдасться реалізувати”, – розповідає астролог.

Оскільки мавпа вогняна, то і зустрічати Новий рік потрібно у вбранні палітри червоних кольорів. Чоловіки можуть одягнути традиційні костюми з елементами червоного.

“Страви на новорічному столі теж мають бути такого ж забарвлення. Зі спиртного органічно впишеться червоне вино, от страви мають бути ще й легкими. Обов’язковим елементом мають бути банани, оскільки мавпочки їх обожнюють”, – додає астролог.

Коментарі

Вгору