Члени виконкому не затвердили місця для торгівлі квасом у Черкасах

05 травня 2017, 17:23

Сьогодні члени виконкому на засіданні обговорювали відкриття сезону із торгівлі квасом, а у деяких виникли зауваження до переліку місць торгівлі, пише "ВиЧЕрпно".

Цьогоріч підприємці просять почати торгівлю на місяць раніше — у травні замість червня. Проте термін торгівлі залежатиме від погодніх умов. Організувати торгівлю планують із 6 травня. Закінчення сезону —  25 серпня, але за необхідності термін буде продовжено.

Стосовно переліків місць торгівлі квасом на території міста у членів виконкому виникли питання до деяких адрес. Зокрема, перший заступник міського голови Станіслав Овчаренко сказав, що деякі візки із квасом заважають містянам:

- Були випадки, коли ці візки заважали містянам, стояли на тротуарах, містяни їх змушені були обходити. Тому це питання треба розглянути детально, — сказав Станіслав Овчаренко.

Оскільки у членів виконкому виникли розбіжності в думках, була пропозиція перенести проект рішення на наступне засідання. До того часу всім членам виконкому нададуть конкретні мвсця дислокації візочків для вивчення.
Вгору