Пілінг - це напівпрофесійна процедура, яка на глибокому рівні очищує верхній шар шкіри. Цей процес дозволяє відновлювати процеси омолодження, паралельно посилює кровопостачання та живлення клітин, унаслідок чого підвищує пружність тканин.
Нині існує професійний підхід до цієї процедури - той, який виконується майстрами, і той, який ви можете зробити самостійно вдома - напівпрофесійний засіб "Christina".
Чи варто робити пілінг, якщо серед регулярних процесів догляду за шкірою - умивання зі спеціальними засобами?
Найчастіше це питання звучить у кабінеті косметолога, який робить процедуру ексофоліації в жінок. Назва пілінгу доволі незвичайна, тому думки про користь викликає різні.
Процедура ексофоліації у певному значенні є шліфуванням шкіри або видаленням її верхнього шару. На практиці це «генеральне прибирання», яке необхідне для омолодження.
Щодня на поверхні шкіри накопичується пил, відмерлі лусочки клітин, залишки косметики та шкірний жир. Вони формують захисний роговий шар. Він є бар'єром і не пропускає патогенну флору всередину шкіри. Без регулярного глибокого очищення він стає «панциром», який не пропускає поживні компоненти, що містяться в кремах, загальмовує обмінні процеси у клітинах шкіри.
Пілінги існують різні.
Важливо свідомо обирати метод очищення шкіри
Пілінг - це одна зі складних косметологічних процедур, яку можна проводити і в домашніх умовах, і в косметичних салонах. Однак потрібно обирати професійні косметичні засоби викристання.
Дія процедури спрямована на видалення клітинного шару. Залежно від технології та засобів, які використовують для ексфоліації, розрізняють глибоку, середню та поверхневу чистку.
Окрім глибини проникнення активних компонентів фахівці класифікують процедуру за способом впливу:
Хімічний - коли використовують активні кислоти. Фахівці відзначають, що найчастіше використовують компоненти органічного походження.
Механічний спосіб - метод, коли завдяки дрібним складовим частинам косметичного заходу відлущується мертвий верхній шар шкіри.
Останнім методом - фізичним - очищують шкіру лазером, радіохвилями чи ультразвуком у залежності від уподобання та типу шкіри клієнта.
Косметологи зазначають, що перед вибором будь-якого засобу слід уточнити рекомендації у фахівця або звернутися до лікаря за порадою, оскільки кожен із варіантів має свої плюси та мінуси. Індивідуальні особливості шкіри відіграють важливу роль під час ексфоліації.
Де робити пілінг: вдома чи в салоні?
Питання серйозне, тож необхідно визначитися із засобами, якими плануєте очищувати шкірний шар. Якщо ви плануєте використовувати пілінгові препарати, які містять саліцилову або гліколеву кислоту, то обов'язково звертайте увагу на рекомендований час тримання на шкірі.
Цифри на косметичних засобах доволі важливи, нехтувати ними не потрібно - принаймні якщо не хочете шкоди своєму зовнішньому вигляду та здоров'ю. Збільшити час тримання на обличчі препаратів - небезпечний експеримент з шкірою. Для більшої результативності краще звернутися до спеціаліста. Косметолог із професійними знаннями підбирає засоби з урахуванням індивідуальних особливостей шкіри.
За консультацією щодо препаратів для пілінгу краще звернутися так само до фахівця - людина, яка має досвід у косметичній галузі, може порекомендувати перевірений препарат із мінімальними побічними ефектами.
"Післяпілінгові" рекомендації
Після проведеної процедури очищення шкіри важливо дотримуватися правил безпеки, аби не нанести шкоди вразливій шкірі. Косметолог у салоні порадить вам основи, проте існують і базові вимоги. Наприклад, після процедури необхідно утриматись від перебування на відкритому сонці. Так само слід утриматись і від відвідування саун та бань у перший тиждень. Сонячні ванни так само фахівці рекомендують не приймати у перші 5-7 днів після процедури.
https://christinacosmetics.ua/store/att-itemtype-pilingi/
* На правах реклами
Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram