«Черкасиводоканал» приймає показники лічильників через інтернет

03 березня 2014, 13:35

 

Для своєчасного та достовірного нарахування оплати за централізоване водопостачання та водовідведення КП «Черкасиводоканал» надає можливість передачі показників приладів обліку через власний сайт www.vodokanal.ck.ua.

Аби подати показники дистанційно необхідно зареєструватись на сайті, створити особистий кабінет, де зазначити номер лічильника, яку воду обліковують – гарячу чи холодну, та його розташування. Точне місцерозташування лічильників за базою підприємства можна з'ясувати у службі обліку реалізації води і стоків, - інформують у прес-службі «Черкасиводоканалу».

Дані потрібно передавати із 20 до 30 числа щомісяця станом на останній день місяця.

Така послуга дає змогу споживачам передавати показники у зручний для себе час. Водоканалівці також розробили інструкцію для користувачів, яка покроково роз’яснює послідовність дій.

Коментарі

Евгений сказав:

Дурнее не придумать -как внесение показаний счетчика воды.

Оноприенко сказав:

Не работает сайт передачи показаний счётчика Смелянского ВодГео

нина сказав:

почему нельзя зарегистроваться на сайте водоканала и передать показатели счетчиков- это у вас только такая дуристика, с другими газ, тепло проблем никаких

Світлана сказав:

Я думала одна така, що не можу зареєструватись…

Черкащанка сказав:

Да, “Черкассыгаз” сделал сайт доступным даже для “чайников”! Всё просто, заносишь свой адрес и показания – и всё! Никаких паролей и прочей ерунды!!!

Местный сказав:

Та дійсно, так само на ТЕЦ, скинув по електронке і ніякого гемора, а тут же треба хакером буть шоб якось їх передать, даже не заморачуюсь, звоню і все, а шо робить якшо щось видумали.

Нечипоренко Василь Юхимович сказав:

Пароль не згадаю . Хочу зареєструватися по новому – сайт не приймає . Як зареєструватися або відкрити мою стару реєстрацію ?

Черкащанка сказав:

Замечательно всё организовано на сайте Горгаз. Вообще ничего не надо подтверждать, а просто форму заполняешь и ВСЁ! Зачем Водоканал придумывает всякие трудности для людей??

Юрій сказав:

Фігню якусь придумали, з газом і ТЕЦом без проблем, хіба так само не можна зробить, для чого якусь дурню видумувать.

наталія сказав:

передать показники

Екатерина сказав:

Почему я не могу войти в личный кабинет черкассыводоканал, три месяца назад, без проблем передавала показания. При попытке войти показывает 404. Газ и электрику, вход и передача показаний без проблем.

Вгору