Черкаси посіли 12 місце у рейтингу комфортності міст України

26 червня 2018, 09:02

Щорічно журнал "Фокус" складає рейтинг комфортності українських міст. У ньому беруть участь 22 обласних центри України. У списку 2018 року Черкаси розмістилися на 12 місці з загальним балом – 47,3 зі 100 можливих. Торік наше місто було на 17 позиції, пише in.ck.ua.

Українські міста оцінюють у семи категоріях: зарплати і ціни, освіта і робота, діяльність мерії, транспорт та інфраструктура, екологія, безпека, можливості для бізнесу. Серед переваг Черкас виділили гарну екологію з мінімальною кількістю викидів небезпечних речовин в атмосферу. У категорії інвестиційної привабливості для бізнесу Черкаси отримали 141 бал. Найвищу оцінку отримав Харків (204), найнижчу – Чернівці (103). За результатами муніципального опитування, роботою мерії задоволені 54% жителів міста.

З недоліків відзначили безпеку. За даними Національної поліції, у Черкасах один з найвищих показників злочинів проти власності та життя людини.

Рівень середньої зарплати в Черкасах – 7134 грн. Приблизно такий же показник у переможця рейтингу Харкова (7284 грн). Вартість квартири у новобудові в Черкасах – 20 тисяч доларів. Дешевше житло тільки в Чернігові, Херсоні та Сумах. Показник зайнятості працездатного населення один із найвищих, вище тільки в Харкові, Києві та Дніпрі.

Поділитись

Коментарі

Вгору