Черкаси наповнять правильним змістом

23 травня 2015, 16:00

графіті в процесі - українські воїни крізь віки

Черкаські "сокільці" запроваджують безстрокову акцію: "Наповни місто правильним змістом!" та просять небайдужих допомогти коштами на фарбу.

- Починали ми з графіті пам'яті Небесної Сотні, далі був малюнок до дня народження Степана Бандери, графіті на тему Холодноярської Республіки, сьогодні ми малюємо епічну картину, яка має назву "Українські воїни крізь віки". Наступна наша ідея - відобразити тематику здорового способу життя. Єдине, що нас стримує - це кошти, адже на попередні малюнки ми витрачали власні гроші. Кожен з вас може переказати кошти, які ми витратимо на фарбу, за допомогою якої наші художники безкоштовно наповнять наповнять наше місто правильним змістом! - зазначають в осередку "Соколу".

Графіті Степан Бандера

Організатори обіцяють чесність та звіти про всі використані кошти.

- Сьогодні перед нами стоїть важливе завдання: перемогти у війні. Але війна є не лише збройною, а й ідеологічною та духовною. Багато хто може сказати, що ці малювання є простим витрачанням грошей, але ми вважаємо, що інформаційний опір є дуже важливим, - зазначає прес-референт Черкаського обласного осередку "Соколу" Діана Гапочка.

Графіті Холодноярська Республіка

Номер картки для перерахування коштів:

ПриватБанк: 5168 7572 8409 7450 Тяско Діана Володимирівна

Поділитись

Коментарі

Вгору