Черкасців просять долучитися до порятунку дівчини, зігравши в онлайн-шахи

18 квітня 2019, 19:52

Черкасців просять долучитися до порятунку дівчини, зігравши в онлайн-шахи

Черкащани можуть позмагатися у колективних шахах, долучившись до порятунку 23-річної черкащанки Вероніки Мезецької, пише "18000".

Колективні шахи – новий вид шахових змагань, в яких можуть брати участь одночасно мільйони людей.

Кожній команді відводиться по 30 секунд на хід, під час якого гравці пересувають фігури, тим самим «голосуючи» за свій варіант ходу. Після закінчення часу система підбиває підсумки, й найбільш популярний варіант ходу здійснюється в грі. У випадках, коли два і більше варіантів ходів набрали однакову кількість голосів членів команди (наприклад 50 на 50, або 25, 25, 25, 25), перевага віддається тому варіанту ходу, на обдумування і здійснення якого гравцями, які здійснили цей перехід, витрачено менше часу.

Рейтинг кожного гравця обчислюється програмою в автоматичному режимі.

Гру планують провести вже цієї п’ятниці о 20:00. Черкасців запрошують долучитися до шахового поєдинку за цим покликанням: http://masschess.com.ua/matches/141. Зареєструватись на гру можна вже зараз.

Участь у ньому є безкоштовною. Водночас організатори закликають учасників пожертвувати кошти на лікування 23-річної черкащанки Вероніки Мезецької.

Черкасців просять долучитися до порятунку дівчини, зігравши в онлайн-шахи

Ніка потрапила в лікарню в кінці березня. Її стан різко погіршився. У неї почали відмовляти нирки й легені. Дівчина перебуває в реанімації у важкому стані, підключена до дихального апарату. Ситуація ускладнюється ще й тим, що у неї цукровий діабет. Днями вона перенесла операцію на нирках. Лікарі борються за її життя, але мама Ніки не справляється з фінансовим навантаженням. У добу на підтримку життєдіяльності Вероніки йде більше 1 000 грн, крім самої операції і дорогих обстежень.

Кошти можна перерахувати на карту Приватбанку: 4149 4993 1016 7513, Вероніка Мезецька.

Коментарі

Вгору