Черкасцям розповіли, яким буде Міст кохання після реконструкції

31 травня 2019, 15:44

Черкасцям розповіли, яким буде Міст кохання після реконструкції

Півсторічний міст у Сосновому бору в місті Черкаси реконструюють. 

Після неї трухляві акацієві дошки змінять на стійкі акацієві, а металеву конструкцію пофарбують у сріблястий, аби вона стилістично гармоніювала із оновленим оглядовим майданчиком.

- Попередній ремонт мосту був більше, ніж п’ять років тому. Ми розуміємо, що давно потрібно було оновити елементи конструкції, насамперед дерев’яне покриття. Воно з часом втратило свою міцність, з’явилися тріщини. Їхня заміна не тільки покращить зовнішній вигляд черкаської родзинки, та убезпечить відвідувачів", - зазначив директор КП "Дирекція парків" Андрій Куча.

Уже скоро черкащани знову зможуть милуватися краєвидами дніпрових круч та обріями "черкаського моря".

За інформацією прес-служби КП "Дирекція парків"

Читайте такожМіст кохання” у Черкасах ремонтуватимуть два місяці.

 

Коментарі

Ольга сказав:

Як я розуміла, що до ремонту цього мосту “підштовхнули” події, що почастішали за останні кілька років. Молоді люди стрибали із нього та помирали. Бачила проект – міст у вигляді “капсули” – і гарно видно краєвид, і унеможливлює стрибки донизу. А так-замінили деревину, пофарбували огорожу і це ремонт? Цікаво, у скільки він обійшовся місту? А ще – коли почнемо “любити Черкаси”? Де стела, у якому кутку стоїть (або лежить)? А між іншим, місту вона коштувала більше 300 тисяч!

Вгору