Черкасці утворили живий “Ланцюг єднання”

22 січня 2014, 11:26

Понад 100 черкаських активістів зібрались на Соборній площі о 10.30 на честь Дня Соборності України, щоб утворити живий ланцюг єднання.

Спочатку на площу прийшли судові виконавці, які нагадали про заборону масових акцій, але люди відповіли, що вони не мітингують, а зібрались святкувати.

Черкасці утворили живий ланцюг, взявшись за руки, і скандували "Разом - сила", "Черкаси - вставай", "Слава Україні - Героям Слава!". Також вони заспівали гімн України.

Утворивши живий ланцюг, активісти вшанували хвилиною мовчання загиблих під час усіх репресій людей.

Серед лідерів зібрання був свободівець Юрій Ботнар, який спочатку звернувся до міліціонерів, щоб вони не заважали людям утворювати живий ланцюг, оскільки це буде "найсмішніший їхній вчинок - заборонити людям взятися за руки". Однак міліціонери не перешкоджали черкащанам.

- Для нас українців-сучасників - це день єднання, який символізує відкидання будь-яких упереджень стосовно один одного. Це прояв національної солідарності, символічне виявлення нашої єдності, - Юрій Ботнар.

Активісти вишикувались на Соборній площі вздвовж бульвару Шевченка і закликали людей, які проходили повз, приєднатися до них.

Наприкінці зібрання Ботнар оголосив, що сьогодні о 17.00 оголошеного повну мобілізацію ВО "Свобода" виїжджати на Київ. Він закликав чоловіків, які мають силу і натхнення, вирушати до столиці також.

Поділитись

Коментарі

Вгору