Черкасці просять перетворити полігон на парк для відпочинку

03 червня 2019, 20:49

Черкасці просять перетворити полігон на парк для відпочинку

Петиція з проханням зробити з полігону замість сміттєзвалища «Парк активного відпочинку» з'явилася на сайті Черкаської міської ради 30 травня.

- Черкаси - серце України. Місто має дуже вигідне географічне положення (Дніпро, ліс, луки) та мальовничу природу. Черкаси - це великий потенціал для туристичного центру і гарного відпочинку. Але є в нас велике “але”… Це колишній танковий полігон, ділянка з кадастровим номером 7110136700:05:024:0062, що перебуває в комунальній власності й призначена для будівництва обʼєктів житлової та громадської забудови.

Зараз - це велике сміттєзвалище в центрі міста. А між цим, полігон може стати ще однією з цікавинок нашого міста. Полігон обʼєднує великий район міста й може стати центром дозвілля, та громадським простором, що обʼєднає людей на дозвіллі. Пропоную зробити з нього «Парк активного відпочинку». Хотілося б бачити там зону для скейтерів (які наразі тренуються біля Філармонії), БМХерів, велосипедний трек, зону для настільного тенісу, можливо, зону скелелазіння, баскетбольний майданчик, тренажери, а також можна загороджений майданчик (для безпеки) для активного відпочинку дітей. Біля пологового будинку, що по вул. Олени Теліги можна зробити затишний куточок для майбутніх і новоспечених мам.

Звісно, картинка це тільки приклад, парк повинен мати вигляд в кращих традиціях Черкас з великою кількістю дерев, та зелені. Територія в 106 га дозволить багато чого втілити в життя гарного і корисного. Це не тільки дасть змогу з користю провести час мешканцям Черкас, що полюбляють активний відпочинок і спорт, прищепити дітям любов до здорового способу життя, а й привернути увагу більшої кількості туристів, - зазначено в петиції.

Ініціатор Аріна Руденко просить всіх жителів міста підтримати її петицію.

До кінця збору підписів залишилося 30 днів.

Підтримати петицію можна ТУТ.

Коментарі

дядя Вова сказав:

Дайош парк !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Вгору