Черкасці понесуть свою кров для постраждалих черкаських майданівців

19 лютого 2014, 13:55

Близько 300 черкаських майданівців о 13.00 зібралися на Соборній площі, щоб висловити свій протест проти дій, які відбуваються у столиці, та підтримати активістів, які постраждали.

Зокрема депутат облради Ольга Мартинова закликала всіх, хто хоче допомогти столичним постраждалим майданівцям здати свою кров у Черкаській станції переливання крові.

- Вчора громадська діячка, заслужений лікар України Ольга Богомолець зазначила, що постраждалим не вистачає крові, і закликала черкасців здати свою кров.

Ольга Мартинова запевнила, що станція готова приймати людей для здачі крові і відправляти її на Київ.

Також вона попросила активістів принести з собою на вечірній мітинг свічки, щоб вшанувати загиблих.

Хоча спочатку мітинг було заявлено як студентський, на нього прийшли люди різного віку. Вони тримають плакати "ДАІ - поза політикою", "Черкаський "Беркут" - додому".

З імпровізаваної сцени до черкаських майданівців звернувся керівник черкаського обласного осередку студентської "Свободи" Антон Видула, який повідомив, що місцеві студенти готуються 24 лютого страйкувати.

Вони обурені діями, які наразі відбуваються у Києві, та тим що більшість ректорів черкаських вишів є представниками Партії регіонів. Тому 24 лютого вони збираються призупинити навчальний процес.

Зараз із Соборної площі активісти пішли пікетувати управління обласної міліції.

 

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору