Черкасці понесуть свою кров для постраждалих черкаських майданівців

19 лютого 2014, 13:55

Близько 300 черкаських майданівців о 13.00 зібралися на Соборній площі, щоб висловити свій протест проти дій, які відбуваються у столиці, та підтримати активістів, які постраждали.

Зокрема депутат облради Ольга Мартинова закликала всіх, хто хоче допомогти столичним постраждалим майданівцям здати свою кров у Черкаській станції переливання крові.

- Вчора громадська діячка, заслужений лікар України Ольга Богомолець зазначила, що постраждалим не вистачає крові, і закликала черкасців здати свою кров.

Ольга Мартинова запевнила, що станція готова приймати людей для здачі крові і відправляти її на Київ.

Також вона попросила активістів принести з собою на вечірній мітинг свічки, щоб вшанувати загиблих.

Хоча спочатку мітинг було заявлено як студентський, на нього прийшли люди різного віку. Вони тримають плакати "ДАІ - поза політикою", "Черкаський "Беркут" - додому".

З імпровізаваної сцени до черкаських майданівців звернувся керівник черкаського обласного осередку студентської "Свободи" Антон Видула, який повідомив, що місцеві студенти готуються 24 лютого страйкувати.

Вони обурені діями, які наразі відбуваються у Києві, та тим що більшість ректорів черкаських вишів є представниками Партії регіонів. Тому 24 лютого вони збираються призупинити навчальний процес.

Зараз із Соборної площі активісти пішли пікетувати управління обласної міліції.

 

Поділитись

Коментарі

Вгору