Черкасці отримали понад 2 тисячі ідентифікаційних номерів

18 березня 2014, 15:10

З початку 2014 року Центром обслуговування платників ДПІ у м. Черкасах видано 2024 реєстраційних номерів облікової картки платників податків (ідентифікаційних номерів).

Про це повідомив перший заступник начальника ДПІ у м. Черкасах Дмитро Таран, інформує прес-служба виконкому Черкаської міської ради.

- За вказаний період 22 черкасці відмовились від ідентифікаційних номерів, натомість якого вони отримали відповідну відмітку у паспорті, - зазначив Дмитро Таран.

У випадку, якщо громадянин з релігійних чи інших міркувань бажає відмовитись від реєстраційного номера облікової картки платника податків, про своє рішення він повинен повідомити відповідний податковий орган, після чого йому у паспорті роблять відповідну відмітку. Відтак, згідно з нормами Податкового кодексу, такий платник матиме право здійснювати будь-які платежі за серією та номером паспорта.

- Черкасцям слід пам’ятати, що у разі зміни своїх реєстраційних даних (прізвища, імені, по батькові або адреси проживання) вони зобов'язані в місячний термін подати про це інформацію до ЦОП ДПІ у м. Черкасах, – нагадав Дмитро Таран.

Отримати реєстраційний номер облікової картки платників податків (ідентифікаційний номер) черкасці можуть у пн. – чт. з 9 до 17 год., пт. – з 9 – 16 год., у сб. – з 9 до 13 год. за адресою: м. Черкаси вул. Хрещатик, 235, ЦОП ДПІ у м. Черкасах. Довідки за тел. 32-11-27.

Коментарі

Вгору