Черкасці можуть залишитися без води через недофінансування (відео)

26 лютого 2019, 20:34

Черкасці можуть залишитися без води через недофінансування (відео)

Через державне недофінансування, Черкаси можуть залишитися і без води у кранах. Про це сьогодні на нараді в мерії повідомив керманич комунального підприємства Сергій Овчаренко, пише "Вікка".

Мовляв, "Черкасиводоканал" має недофінансування з боку держави на суму 22 мільйони гривень. Ці кошти з держбюджету мали б дати напередодні комунальникам за різницю між встановленим нацрегулятором тарифом і фактичним.

Керманич підприємства наголосив: Асоціація водоканалів України уже звернулася до Президента та Уряду із проханням врегулювати питання тарифів на послуги водопостачання та водовідведення. Адже нині вже йдеться не просто про банкрутство. Мовляв, на підприємстві блокують рахунки і те не зможе закупити реагент для очищення води.

- Ми не можемо зараз купити регентів для води, бо не вистачає коштів. Якщо регентів недостатня кількість, то ми призупиняємо подачу води на місто, тому що технічну воду ми не має права пускати в трубопроводах. Мається на увазі не очищена вода. Владці обіцяють допомогти, але як швидко це вирішиться, ніхто не знає, - зазначив Сергій Овчаренко, директор КП "Черкасиводоканал". 

Детальніше - у сюжеті.

Черкащанка сказав:

Ви за все життя пам”ятаєте таке, щоб місто залишилося без води через “недофінансування”? Навіщо створювати паніку? Овчаренко нас лякав “колапсом” через нестачу хлору, а тепер вже не дасть воду на місто?? Вони двічі піднімали тарифи протягом року, викинули із складу тарифу повірку лічильників, і все одно мало? Може, 50 тисяч на місяць з/п йому – теж “мало”?

Вгору