Черкаський університет зібрав допомогу для “Карпатської Січі”

16 грудня 2022, 19:46

Працівники і викладачі Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького придбали необхідні речі для добровольчого батальйону «Карпатська Січ».

Благодійну акцію приурочили до Дня Святого Миколая та назвали «Збираємо на суперсилу для ЗСУ». Список потреб було складено відповідно до запитів військових. Кожний підрозділ університету самостійно визначався, що і в якій кількості може придбати.

— Продовжуємо працювати на підтримку ЗСУ. Відправляємо допомогу добровольчому батальйону «Карпатська Січ», де воюють багато наших земляків. Ми постійно проводимо благодійні акції, і я вдячний, що колектив мене у цьому одностайно підтримує. Викладачі й працівники організувалися і придбали речі, необхідні воякам: «Starlink», бензопилки, скоби, інвертори, маскувальні сітки, грілки і термоустілки, каву, енергетичні батончики, шоколад, печиво та багато іншого. Приємно, що наші випускники не втрачають зв’язок з університетом і вже вкотре підтримують благодійні проєкти. Цього разу передали налобні ліхтарики, термоси, предмети спорядження для солдатів, - зазначив ректор ЧНУ Олександр Черевко.

За інформацією пресслужби ЧНУ імені Богдана Хмельницького

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору