Черкаський обласний осередок партії “Слуга народу” представив свою команду до обласної ради

02 жовтня 2020, 14:03

Президент України Володимир Зеленський у представленні Стратегії розвитку Черкащини на 2021-2027 роки відзначив: «Черкащина – ще один регіон, який відтепер має власну стратегію розвитку. У пріоритетах – економіка, якісні медицина та освіта, а також висока якість життя людей. Втілювати задумане буде регіональна команда «Слуги Народу» на Черкащині – надійні та фахові люди, які підуть із нами на місцеві вибори».

Отже, у чергових місцевих виборах 25 жовтня 2020 року братимуть участь і йтимуть до обласної ради від партії «Слуга народу» 46 кандидатів. Серед лідерів – відомі особистості.

Впливати на якісне впровадження медичної реформи ми зможемо з допомогою фахівців-медиків. Це Микола Кондрацький – директор КНП "Черкаська обласна дитяча лікарня Черкаської обласної ради".

Микола Кондрацький народився на Житомирщині, закінчив Київський мед інститут ім. Богомольця і обрав спеціалізацію дитячого хірурга. З 1980 року почав працювати в Черкаській обласній лікарні. За 50 років – десятки тисяч врятованих маленьких життів, щасливі батьки і родина... Власне, за це він любить свою професію.

Ставши завідувачем відділення дитячої хірургії, а 2014-го очоливши і новозбудовану обласну дитячу лікарню, Микола Іванович зумів зміцнити дитячу хірургічну службу в районах Черкащини, залучити до роботи професіоналів, відкрити спеціальні палати інтенсивної терапії.

Він першим в Україні почав використовувати найсучасніші медичні технології у лікуванні дітей, одним з перших – практикувати лапароскопічні методи обстеження та лікування дітей, першим в області почав успішно виконувати органозберігаючі операції маленьким пацієнтам.

Микола Кондрацький є позаштатним головним дитячим хірургом Управління охорони здоров’я Черкаської ОДА, має почесні звання «Заслужений лікар України» та «Гордість Черкащини», відзнаки Міністерства охорони здоров’я,  є кавалером ордена «За заслуги» 3 ступеня.

За його керування обласна дитяча лікарня значно покращила діагностичний та лікувальний потенціал, зібрано колектив однодумців-професіоналів.

Однак Миколі Кондрацькому небайдужі перекоси медичної реформи.

- Я йду до обласної ради, тому що хочу рішучих дієвих змін в охороні здоров’я. Бо де стара бабуся із села візьме гроші на лікування і як запишеться на прийом до лікаря через електронний кабінет? Медицина повинна рятувати усіх. 

Віктор Іванько – начальник Управління Державного агентства рибного господарства у Черкаській області (Черкаський рибоохоронний патруль) м. Золотоноша. Віктор Михайлович – з робітничої родини, отримав 2 вищих освіти – інженера і правознавця. Працював в органах внутрішніх справ, брав участь в АТО, а 2 роки тому очолив Управління Державного агентства рибного господарства у Черкаській області. Завдяки принциповості Віктора Михайловича рибоохороні Черкащини  значно вдалося зупинити свавілля браконьєрів, контролювати промисловиків. Відтак черкаські рибоохоронці  визнані  одними з кращих в Україні, їм передано під патрулювання і частину Кіровоградщини.  Головне – переконаний Віктор Іванько – змінювати свідомість людей, які повинні берегти природу

Інна Добрянська – директор КНП «Уманська центральна районна лікарня» Уманської районної ради, заслужений лікар України.  Закінчила Тернопільський державний медичний інститут, і з 1986 року працює в охороні здоров’я Уманщини. Пройшла шлях від медичної сестри до головного лікаря Центральної районної лікарні. Обиралася депутатом обласної ради, заступником голови постійної комісії з питань охорони здоров'я, материнства і дитинства. Зарекомендувала себе як лікар-фахівець і вправний менеджер, тож в умовах медичної реформи Уманська районна лікарня продовжує  осучаснюватися, поповнюється обладнанням, ремонтується, поповнюється молодими фахівцями.

Ігор Новицький – генеральний директор ТОВ «Об’єднана сільськогосподарська компанія», голова Асоціації фермерів та приватних землевласників Тальнівського району, відомий громадський діяч, благодійник. Нещодавно захистив дисертацію і отримав ступінь доктора філософії, одружений, має 3-х дітей. Ігор Валерійович народився і виріс у Києві, закінчив Національний торговельно-економічний університет, але залишив столицю, і приїхав працювати у село Криві Коліна на Тальнівщині, де з нуля почав увесь бізнес. Тепер «Об’єднана сільськогосподарська компанія» має виробництво повного циклу – від вирощування зернових до їх переробки та експортування. Тож нині його мета як керівника – зробити життя у селі максимально комфортним,  створювати робочі місця, аби молодь залишалася там  жити.

Анатолій Яріш – директор Департаменту агропромислового розвитку ОДА. Уродженець села Хутори Черкаського району – з числа молодих політиків, які не побоялися взяти на себе відповідальність. Коли у березні 2014 року Черкаський район залишився без керівництва, він погодився очолити Черкаську районну раду і сміливо узяв на себе роль кризового менеджера. Робота промислових і аграрних підприємств району, соціальної та культурної сфери, допомога учасникам АТО, земельні, екологічні питання…   Молодого керівника призначили головою Черкаської РДА, обрали депутатом обласної ради попереднього скликання, де він був секретарем постійної комісії з питань соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів. Він завжди готовий взяти на себе відповідальність, аби організувати у майбутньому ще більші проекти і допомагати людям.

Дикун Любомир Євгенович – директор з розвитку консалтингової компанії "Дикун" міста Умань, — керівник та співзасновник громадської організації «Молодіжна організація «Майбутні фермери України»,  Віце-президент Асоціації виробників молока, до якої входять більше 200 господарств усієї України. Мета Асоціації: забезпечити державу якісним молоком і впевнено презентувати нашу продукцію на міжнародному ринку. З 2004-го дотепер Любомир Євгенович був засновником і керівником ряду підприємств аграрної галузі Уманщини і України, 2012 року балотувався до Верховної ради України. Нині в місті Умань за його ініціативи створено продовольчий резерв. На час карантину волонтери безкоштовно забезпечують  харчовими продуктами літніх людей та лікарів, які цілодобово працюють з хворими коронавірусом. Також для Уманської міської лікарні Андрій Дикун передав апарат штучної вентиляції легенів.

Данилевський Валерій Вікторович – викладач Черкаського державного бізнес-коледжу, уродженець Христинівки. Порядна людина, успішний керівник і професіонал, він очолював департамент освіти і науки Черкаської ОДА. Разом з командою однодумців-освітян за показниками Кабінету Міністрів України їм вдавалося тримати галузь не нижче 3-го рейтингового місця, реалізуючи ряд унікальних для галузі програм, учні Черкащини мають гарні показники ЗНО і успішно навчаються та здобувають професію.

Разом з ними до Черкаської обласної ради від політичної партії «Слуга народу»  йдуть молоді підприємці Сергій Лісовий, Олександр Джур, Сергій Грек, Юрій Бащенко, Андрій Більда, Арсен Мкртчан, Олександр Муцалханов, Яна Веретільник

Додаватимуть досвіду і мудрості керівники зі стажем Володимир Ніжніков – директор ПрАТ «Малобузуківський гранітнй кар’єр»,  Володмир Косенюк – виконавчий директор приватно-орендного підприємства «Соколівка» Жашківського району,  Діна Ковальчук – фінансовий директор ТОВ «Смілянський ливарний завод», В'ячеслав Шако – директор Державного підприємства "Лисянське лісове господарство»,  Ольга Форостяна – директор ВАТ"Миронівська птахофабрика", Євген Таран – директор ТОВ "КФ"Меркурій" м.Сміла, Микола Удалов – начальник дорожньо-будівельної дільниці ТОВ «Ростдорстрой» Камянського району, Іван Буцько – заступник генерального директора з питань маркетингу ТОВ "Продсільпром", Олег Лучин – директор, засновник ТОВ "ТрансЗерноЕкспорт», Анатолій Кравченко – генеральний директор ТОВ "Єдність".

Розбиратися в тонкощах адміністративно-територіальної реформи допомагатимуть управлінці: Ігор Миклащук – голова Монастирищенської РДА, Наталія Коваль – голова Шполянської РДА, Галина Шевченко – начальник відділу Корсунь-Шевченківської РДА, Наталя Гнєвуш – начальник відділу в Жашківському районі Головного управління Держгеокадастру Черкаської області, Тетяна Деренська – начальник Канівського центру обслуговування споживачів ТОВ "Черкасиенергозбут", Оксана Брагінець – керівник апарату Чорнобаївської РДА, Наталя Єременко – заступник директора з правових питань КП "Управління з експлуатації Будинку рад і об'єктів обласної комунальної власності", Олена Бортник – юрист Черкаської обласної організації політичної партії "Слуга Народу"

Гідно представлятимуть Черкащину в обласній раді освітяни, члени політичної партії «Слуга народу» Олег Григор – ректор Черкаського державного технологічного університету, Олег Куклін – директор Черкаського державного бізнес-коледжу,  Валентина Коваль – декан факультету української філології Уманського державного педагогічного університету ім. Павла Тичини, Євгенія Плугіна – радниця міністра освіти.

Голова Черкаського обласного осередку партії «Слуга Народу» Олександр Завітневич наголосив, що у команді – відомі та поважні люди. Вони стануть втілювати стратегічні плани, які раніше залишалися переважно на папері.

- Від дій органів місцевого самоврядування залежить благоустрій наших сіл і міст, комфорт та рівень життя. Саме тому найважливіше наше завдання – це перезавантаження місцевої влади. Ми дуже хочемо, аби Черкащина змогла стати регіоном, яким пишатимуться.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору