Черкаський обласний неонатальний центр отримав сучасне медичне обладнання для немовлят та недоношених дітей

29 жовтня 2020, 10:25

Стабілізувати стан немовлят із високим рівнем білірубіну, що перебувають у Черкаському обласному неонатальному центрі, відтепер буде простіше, адже сьогодні заклад отримав сучасне медичне обладнання, яке вдалося закупити в межах проєкту "Спільнодія Черкащини: здолати Covid-19" за ініціативи черкаської івент-компанії KasyaNova Event.

Два опромінювачі від жовтяниці та 100 ламп для цих апаратів уже знайшли своє місце у відділенні для немовлят та недоношених дітей Черкаського обласного неонатального центру. Загальна вартість обладнання становить близько 200 000 грн. Опромінювачі планували придбати за кошти, зібрані на благодійному фестивалі тимбілдингу Summer Challenge 2020, який 4 роки поспіль організовувала KasyaNova Event. Через пандемію захід цього року скасували. Але ідею допомоги маленьким черкащанам підтримали Cherkasy Regional Development Agency та "МХП-Громаді" як ключовий партнер проєкту "Спільнодія Черкащини: здолати COVID-19".

До відома: результатом фестивалю Summer Challenge-2019 для передчасно народжених малюків Черкаського обласного неонатального центру було придбано апаратуру на загальну суму понад 220 000 грн, а саме: візуалізатор вен, пульсометри, датчики, ваги.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору