Черкаський національний та Вальядолідський університет реалізують ще один спільний проєкт

08 грудня 2020, 17:02

Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького знову серед переможців конкурсу з міжнародної академічної мобільності Erasmus + КА 107.

Науковці виграли ще один проєкт з університетом Вальядоліду, Іспанія. Поточний проєкт (80444) запланований на 2020-2023 роки. За умовами гранту студенти та викладачі ННІ іноземних мов матимуть змогу пройти навчання (термін — 5 місяців) та короткострокове стажування (5+2 дні) у Вальядолідському університеті.

— Це вже наш другий проєкт з іспанським партнером, — зазначила координаторка проєкту, доцентка Наталія Сливка. — Наш перший проєкт розпочався у 2019 році. У його межах ми отримали 4 гранти (2 вхідних та 2 вихідних). Через несприятливу епідситуацію грантоотримувачі не змогли поки що здійснити свою мобільність, але ці гранти зберігаються за кожним учасником до кінця проєкту. Як тільки ситуація покращиться, ЧНУ буде радо приймати наших іспанських колег, які приїдуть на стажування в ННІ іноземних мов. Приємно відзначити, що іспанські наукові обрали саме наш заклад для стажування серед 6 українських ЗВО-партнерів.

— Чергова перемога у конкурсі з міжнародної академічної мобільності Erasmus + — це значне досягнення, яке дає ще більше можливостей для наших студентів та викладачів, — наголосив ректор ЧНУ, Олександр Черевко. — ЧНУ вже став невіддільною частиною великої родини Erasmus, адже проєкт із університетом Вальядоліда став четвертим діючим проєктом у рамках програми Erasmus +.

За інформацією пресслужби Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору