Черкаський “ЛНЗ” поступився “Поліссю”

02 травня 2023, 13:40

Черкаський ФК "ЛНЗ" у матчі 4 туру групи Чемпіонської на власній арені поступився лідеру групи житомирському "Поліссю", пише football24.ua.

У перенесеному матчі 4-го туру (через трагедію в Умані) "Полісся" на виїзді здолало одного з конкурентів за підвищення у класі – "ЛНЗ". Вже на 7-й хвилині Шастал мав виводити гостей вперед, але влучив у ліву стійку. Згодом Будківський замикав навіс головою у кут – голкіпер черкащан забрав.

Самойленко за трохи ледь не пробив Грицука – воротар невпевнено відбив перед собою, але встиг накрити. Тищенко огризнувся пострілом з гострого кута, але кіпер Полісся обрав правильну позицію. На 30-й хвилині Морозко зі штрафного закручував у лівий кут – Самойленко знову відбив перед собою, але на добивання ніхто не встиг. Полісся продовжувало тиснути і таки забило – Будківський влучно замкнув простріл від партнера з району одинадцятиметрової позначки.

Після відпочинку "ЛНЗ" зрівняв. Навіс зі штрафного, удар і Кудрик вибив перед собою, а Муравський був першим на добиванні. За 10 хвилин Полюлях у власному штрафному вдарив по ногах Шастала і арбітр призначив пенальті. Грицук чітко виконав вирок. Попри бажання обох команд забити ще, матч так і завершився мінімальною перемогою житомирян.

У результаті, "Полісся" набрало 22 пункти і піднялось на першу сходинку турнірної таблиці Чемпіонської групи Першої ліги, "ЛНЗ" з 15-ма пунктими четвертий.

Наступний матч "ЛНЗ" зіграє у Черкасах 6 травня против тернопільської "Ниви" о 13:30. Це буде гра 5 туру групи Чемпіонської.