Черкаський гімнаст – у топ-5 фіналу вільних вправ на чемпіонаті Європи-2022

21 серпня 2022, 18:39

Черкаський гімнаст Ілля Ковтун – у п'ятірці кращих у фіналі вільних вправ на Мультиспортивному чемпіонаті Європи-2022. Це особистий рекорд Ковтуна в цьому виді на Євро та найкращий результат України за два роки, повідомляє "Суспільне. Спорт".

На Мультиспортивному чемпіонаті Європи-2022, що триває в німецькому Мюнхені, розіграли медалі в першому фіналі спортивної гімнастики в окремих видах серед чоловіків – у вільних вправах. Єдиним представником України в цій дисципліні був лідер збірної, черкащанин Ілля Ковтун.

Українець не зміг зачепитися за медалі в особистому багатоборстві, де несподівано фінішував лише 11-им. Тим не менше, Ковтун пробився до двох окремих фіналів: у вільних вправах і на паралельних брусах.

На минулому Євро-2021 жоден український гімнаст не вийшов до фіналу вільних вправ, а Ковтун був 13-им. Цього разу Ілля зміг пробитися до фінальної топ-8 із третім результатом (14.466 бала)

У фіналі Ковтун виконав вправу з такою самою складністю (6.1), що була найвищою серед учасників, проте мав гірше виконання (8.133) і в підсумку отримав нижчі бали – 14.233. Урешті цього вистачило для того, щоб посісти п'яте місце.

Таким чином Ковтун повторив результат українця Владислава Грика, який два роки тому також став п'ятим на Євро-2020.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору