Черкаський фотограф порадив початківцям, як провести фотосесію закоханим

22 листопада 2020, 22:20

Фотограф зі Сміли Костянтин Прокопенко пояснює, що для проведення вдалої фотосесії потрібно зберегти комфортну взаємодію між закоханими та самим фотографом.

Одним із найголовніших етапів у будь-якій фотозйомці, на думку черкаського фотографа, є контакт фотографа з моделями. У випадку, коли пара залишається напруженою, найбільше питань саме до нього - той не створив емоційний зв'язок із моделями. Для вирішення цієї проблеми може підійти розмова на нейтральні теми.

- Хочеш досягти максимум емоцій в кадрі - спілкуйся з моделями. Мовчазний фотограф, який "крутить" експозицію і щось бубнить собі під ніс, навряд чи отримає емоційні щирі кадри, - радить Костянтин Проценко.

Фотограф наголошує: на початку зйомки не варто робити складні постановчі кадри.

- Не роби зі старту складні постановочні кадри, пхаючи свій об'єктив їм прямо в обличчя, а розпочни з прогулянки. Зйомка без "розкачки" навіть із професійними моделями приречена на провал, - пояснює Костянтин Прокопенко. - Коли бачиш, що пара вже розслабилась, можна перейти до більш творчих кадрів.

Фотограф радить попросити закоханих подивитися один одному в очі для створення щирого кадру.

- На цьому етапі з вірогідністю в 99% вони почнуть сміятись, дивлячись один на одного. Не забувайте про різноплановість - деталі на зйомках також важливі.

Найбільш "живі" кадри завжди виходять тоді, коли зроблені в динаміці, у русі - тоді вся увага закоханих прикута лише один до одного.

- Але 100% репортаж знімати не рекомендую - потрібно базово зробити декілька кадрів "у рамочку". Тому перед зйомкою я завжди готую собі референси і розкадровки для постановочних кадрів, які я хочу отримати.

Фотограф наголошує: спілкування з моделями - лише один із чинників, який допоможе створити щиру "лавсторі". Тому для того, щоб отримати найбільш якісні й цікаві кадри, потрібно правильно обирати локацію тощо.

- Перед фотосесією звертайте увагу на локацію та місце зйомки: як там лягає світло, який буде фон, ракурс тощо, щоб потім на випадок форс-мажору не опростолюдитись, - жартує Костянтин Прокопенко.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору