Черкаський драмтеатр скоро розпочне театральний сезон

19 вересня 2020, 18:34

Черкаський музично-драматичний театр імені Тараса Шевченка відкриває 89 театральний сезон 29 вересня. Про це повідомляє директор-художній керівник закладу Петро Ластівка.

За словами директора театру, новий сезон відкриють прем’єрою, якою закрили минулий - “Контрабас розбушувався”. 

- Потім підуть всі наші репертуарні вистави: “Наталка Полтавка”, “Коза-дереза”, “Жіноча логіка”, “Мартин Боруля”, “Котик, півник і лисичка” та інші. А на Покрову ми влаштуємо Козацький концерт, - говорить Петро Ластівка. 

Через ремонтні роботи в драматичному театрі, актори гратимуть вистави в Будинку культури ім. І. Кулика та Черкаському художньому музеї. 

- Будемо грати там, де зможемо орендувати приміщення. Ми дуже чекаємо на наших глядачів та запрошуємо всіх переглянути наші вистави, - говорить Петро Ластівка. 

Ціну на квитки поки що не змінювали, вона залишається як і раніше - від 50 до 120 грн. 

Нагадаємо, що відкриття драматичного театру імені Тараса Шевченка  попередньо планували на 15 жовтня, проте за словами директора, ще не готовий навіть планшет сцени.

- Я хочу, щоб все було зроблено якісно та по совісті. Через те, що влада не виділяє відповідних коштів, реконструкція завершиться ще не скоро і  колектив дуже через це нервує, - зазначив директор театру. 

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору