Черкаських дітей у Карпатах розважав Амадор Лопес

22 вересня 2022, 21:23

Черкаські діти з числа пільгових категорій, які нині відпочивають в Карпатах, мали можливість поспівати, потанцювати й навіть виконати ранкову руханку разом з Амадором Лопесом – україно-венесуельським хореографом та співаком, який завітав днями до їхнього табору.

Маленькі відпочивальники не стомлюються ділитися враженнями від свого активного та насиченого цікавими заняттями й подорожами відпочинку.

Мені найбільше сподобалася поїздка в Буковель, там дуже красиве озеро, а лижні траси зараз вкриті травою. Вразила й екскурсія в Полонину Перці – етно-парк виконаний в стилі гуцульського села. Ми там не лише побачили трембіти, а й спробували на них заграти, – розповідає 15-річна Ліля Скрипникова. – А ще ми станцювали традиційний тематичний танець нашого табору – «Естраденс», який готує кожна республіка. Темою нашого танцю була «Барбі і Кен». Хлопців вдягли в красиві костюми, а дівчат – у рожеві сукні.

Дівчинка зізнається, що скучила за домом, але, якби можна було, залишилася б ще на один заїзд. Каже, що подобається все: затишні комфортні й теплі кімнати, харчування й дуже насичена цікава програма.

За кілька останніх днів діти встигли побувати на екскурсіях в Буковелі та етно-парку, проявти творчі здібності в «DELUXE show», грали в «Хто хоче стати мільйонером», «Сімейне фото», «Хто зверху», займались йогою англійською мовою, брали участь у шоу «Книга рекордів Делюксу», виготовляли букети з фруктів, грали в пейнтбол, танцювали на дискотеках, переглядали фільми, збирали гриби і навіть провели час зі справжньою зіркою – Амадором Лопесом.

Нагадаємо, що нині підходить до кінця І заїзд у таборі в Карпатах. Відпочинок проводиться за кошти міського бюджету для дітей з числа пільгових категорій. Вже готується до поїздки ІІ зміна, а загалом планується організувати 7 змін, по 14 днів кожна та оздоровити 1050 дітей.

Заяву на відпочинок можна подати у громадській приймальні департаменту соціальної політики за адресою: бульв. Шевченка, 307.

За інформацією пресслужби департаменту соціальної політики ЧМР

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору