Черкаський виш взяв під опіку синів загиблих АТОвців

05 вересня 2016, 17:59

3223

Міжнародний день благодійності Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького відзначає добрими справами. Цей навчальний рік розпочався з зустрічі ректора, проректорів університету та голови профкому з синами загиблих АТОвців, інформують у прес-службі вишу. 

Тарас Чупилко навчатиметься в ННІ природничих наук на біолога. Його тато, Анатолій Чупилко — легендарний кіборг. Уродженець Канева, він воював у зоні АТО з серпня 2014 року, захищав аеропорт у м. Донецьк. Загинув 20 січня. Нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня, медаллю «За оборону Донецького аеропорту». Нині Тарас живе з дідусем і бабусею.

Батько Миколи Мельниченка, студента ННІ фізичної культури, спорту та здоров’я, воював в АТО з літа 2014 року. Загинув 12 жовтня 2014 року під Дебальцевим. Має три нагороди.

У Миколи залишилася мама, яка мешкає в селі Веселий Кут, на Тальнівщині, та дорослий брат.

— Сьогодні ви стали членами нашої університетської родини, і ми зробимо все можливе, щоб ваше навчання було комфортним.  Ми готові підставити плече і спільно вирішувати ваші проблеми, — звернувся до молодих людей ректор університету Олександр Черевко.

Він побажав хлопцям успішно навчатися та передав їм матеріальну допомогу, зібрану для них в університеті.

Хлопці повідомили, що на цьому етапі не мають проблем ні з проживанням, ні з матеріальним забезпеченням і подякували за увагу та підтримку.

Нагадаємо, колектив університету за ініціативи студентської ради та ректорату бере активну участь у допомозі воїнам АТО, збираючи продовольство, теплий одяг тощо.

Спільно з викладачами та студентами створено благодійний фонд «Заради дитячої усмішки», який організовує та проводить концерти, аукціони на підтримку онкохворих дітей. Активно розвивається донорський рух.

Поділитись

Коментарі

Вгору