Черкаський університет здобув срібло у літній Універсіаді України

04 липня 2015, 21:15
Анастасія Сапсай

Анастасія Сапсай

За підсумками змагань літньої Універсіади Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького на сьогодні посідає друге місце серед вищих навчальних закладів своєї категорії. Змагання ХІІ літньої Універсіади на спортивних майданчиках України тривають із березня по жовтень 2015 року. Студентські команди з понад 130 вищих навчальних закладів України борються за звання кращих у 19 видах спорту. У 17 видах спорту переможців вже визначено.

На засіданні головної суддівської колегії Універсіади головний суддя  Володимир Авраменко, проаналізувавши результати, наголосив на якісній підготовці наших кращих спортсменів-студентів та побажав успіхів у XXVIII Всесвітній літній Універсіаді в Республіці Корея.

Денис Нечипоренко

Денис Нечипоренко

Огляд студентського спорту України проводиться раз на два роки. Серед українських студентів обирають тих, хто стане учасником Всесвітньої Універсіади. ІІ категорію вищих навчальних закладів, а це заклади, де є факультети або інститути фізичної культури і спорту, представляють 25 університетів України, серед яких і ЧНУ ім. Б. Хмельницького. Як зазначає голова спортивного клубу “Богдан” ЧНУ ім. Б. Хмельницького Володимир Хіміч, завдяки вагомій підтримці ректорату спортсмени Черкаського національного вчергове підтвердили свій високий рейтинг у спорті високих досягнень.

Олександр Каракай

Олександр Каракай

Хороші результати продемонстрували наші команди легкоатлетів (тренер – заступник директора ННІ фізичної культури, спорту і здоров’я Леонід Нечипоренко), плавців (тренував заслужений тренер України Віктор Фіщук) і дзюдоїстів (тренував заслужений тренер України Володимир Римар).

Кращими спортсменами стали Денис Нечипоренко (золота медаль у змаганнях з легкої атлетики), Анастасія Сапсай (срібна та бронзова нагороди у змаганнях із дзюдо), Олександр Каракай (дві бронзові нагороди в особистому та командному змаганнях з фехтування).

Черкаська спортсменка Анастасія Сапсай вже вирушила в Корею, де  представлятиме українське студентство у змаганнях із дзюдо. 

Прес-служба Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького

Коментарі

Вгору