Черкаський ЦОП надав більше 4 тисяч безкоштовних адміністративних послуг

11 березня 2014, 17:01

Суб’єкти господарювання міста Черкаси, а це - понад 25 тис. фізичних осіб-підприємців та близько 11 тис. юридичних осіб активно користуються послугами Центру обслуговування платників, де можна подати звітність, отримати консультації щодо її заповнення та відповідні адміністративні послуги.

З початку 2014 року фахівці ЦОП ДПІ у м. Черкасах надали більше 4 тис. безкоштовних адміністративних послуг та близько 2 тис. консультацій щодо податкового та митного законодавства.

Про це повідомив перший заступник начальника ДПІ у м. Черкасах Дмитро Таран.

- Серед наданих адміністративних послуг, 40% стосувались видачі карток платників податків (ідентифікаційних номерів), 13% - надання довідки про відсутність заборгованості з платежів до бюджету, 11% - реєстрації книг обліку обліку доходів и витрат підприємців, - наголосив Дмитро Таран.

Віе зазначив, що для зручності платників та покращення їх обслуговування у період подання звітності, в черкаському ЦОПі подовжено робочий день два рази на тиждень (у вівторок і четвер): з 9 до 20 год., у суботу – з 9 до 16 години.

Для отримання додаткової інформації, консультацій, а також надання пропозицій щодо покращення роботи Центру, черкаські платники можуть звертатись за адресою: м. Черкаси вул. Хрещатик, 235, ЦОП ДПІ у м. Черкасах або за тел. 32-11-27

Вгору