Черкаський танцівник приголомшив суддів шоу «Танцюють всі-8» (відео)

13 вересня 2015, 17:00

120915

Черкаський танцівник Ярослав Сухенко пройшов відбір до танцювального проекту «Танцюють всі-8», інформує "Черкаський спорт".

Знай наших. Черкаський танцівник Ярослав Сухенко взяв участь у кастингу до нового сезону проекту «Танцюють всі-8». Відбір проходив у Одесі. Там 22-річний юнак показав власну постановку. Про свої переможні наміри Ярослав заявив ще перед виходом на паркет.

«На сцені я з самого дитинства. Тому сценічного досвіду у мене достатньо для того, щоб не нервувати. Цим і відрізняються професійні артисти. Вони вміють приховувати комплекси», – сказав Ярослав Сухенко, танцівник.

Після виступу черкащанина думки суддів розділилися. Постановка нашого земляка не вразила лише хореографа Константина Томільченка. Натомість Влад Яма та Тетяна Денисова у своєму рішенні були одностайні. Обоє бачать черкасця у сотні кращих танцівників проекту та не виключають його участі у фіналі.

«Ярославе, у цій постановці ти може й не розкрився, але ми помітили, що ти досить активний, музикальний і координація є у тебе», – зазначив Влад Яма, член журі проекту.

«Більше усього я ціную у чоловіку, коли слова не розходяться з ділом. У твоєму випадку це саме так. Прийшов, станцював, переміг. Ось твоя нагорода», – додала Тетяна Денисова, член журі проекту.

Коментарі

Вгору